e34 525i Touring


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ova kamera na mobilnom je sra#je.

Stavio sam i xenone juce.

Trebalo bi da ofarbam uskoro na prednjem i zadnjem braniku crne zavrsetke u belo pa cu da okacim neke slikice.

:preved: :preved: :preved: :dance3: :(

Link to post
Share on other sites

Dali nemas retrovizore...

Jos to mi je i ostalo da ofarbam M-retrovizore,i M-pragove i da if montiram,a ofarbacu i branike samo treba pre toga neke poklopcice da napravim.

Kad budem to zavrsio onda je komplet M-optik.

Ajde neka bude neko ljubazan pa neka mi kaze:-kako da odlepim staklo od fara zbog angel eyes.

-gde bih eventualno mogao da nadjem sipkice.

-dali su sipkice okrugle ili sestougaone,i dali su suplje ili pune.

Unapred zahvaljujem.

:rofl: :D :ok: :drinks: :drinks:

Link to post
Share on other sites

Imam ali ne znam mnogo su mi lepshi ti "pribijeni" nego oni kao moji kao da se drzhe na neshto tanko...tako mi deluju.

Staklo od fara skidas tako sto stavish far u rernu ili zagrejesh ili mozes industrijskim fenom.Sipkice i ja dan danas trazim nema nigde,zvao ceo Ns,Bg nigde,samo suplje.Pa cu najverovatnije naruchiti iz nemacke preko ebay-a.Sestougaone su sipkice mada mogu biti i okrugle,bitno je da se napravi sto vishe onih recki da bi bolje prolazila svetlost.

Link to post
Share on other sites

A kakva je razlika izmedju supljih sipkica punih,jel slabije provode svetlost.

Ne zezaj ti imas restajlling retrovizore,oni su mnogo lepsi od mojih,u sustini ako ti se svidjaju ovi moze zamena jer je meni lakse od tih da napravim podlosku za M-retrovizore,jer treba da isecem samo taj mali krak,a ovamo mora ravnjam ceo retrovizor.

Link to post
Share on other sites

Aha za zamenu nisam siguran.Nema veze.Razlika izmedju supljih i punih je jer pune provode svetlost kad im se odrade one recke,priblizno da budu.A za suplje,one ni ne mogu da provode svetlost koliko ja znam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Zasto ne kupis gotove prstenove nego se jebes da ih sam pravis,toliko para uvaljujes u auto ne bi trebalo da ti je problem da platis prstenove

Link to post
Share on other sites