Koliko imate mesecna primanja


Recommended Posts

Iz razloga da nebi vireli u tudj tanjir nepisemo imena firmi kod kojih se te pare zaradjuju. Znaci da je delimicno tj. za siri auditorijum i dalje tajna a ljudi koji se licno poznaju i znaju gde ko radi mislim da je to ok, zar ne?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve je to jedna sarena laza......na celom forumu nema 10 automobila koji su mladji od 5 godina,a M-ova i sl. koliko ima na saci jedne ruke mogu da izbrojim.... E,to je realnost!!!!

Link to post
Share on other sites

nako nije lose kolko radim tolko naplatim svaki dan ima 35eura + prevoz + prkovremeno+ hrana ali kolko radnih dana puta dnevnica i to je zarada nikad fixno nije jbg zato radim na vise mjesta i vise poslova pa se fino zaradi

Link to post
Share on other sites

moja primanja su 40000 a gazda mi juce rekao da ce plata da se skine na minimalac i pitao me da li hocu da se prijavim kao teh.visak razlog kriza,zima niko ne pravi puteve zimi

Link to post
Share on other sites

Slazem se sa temom, ali konkretno meni zavisi od meseca do meseca. Nekad predjem 1000 km, a nekada i 4000 km, posebno kada sam na godisnjem odmoru.

Link to post
Share on other sites

troskovi ,aaa,,bolna tema,

Link to post
Share on other sites

izvinite, moram da se ukljucim makar je to glupo jer je u HR standard drugaciji, ali javio sam se samo zato jer je zanimljivo da su cijene goriva u Srbiji vise od nasih :) :lol: :lol: Izrazit cu cifre u dinarima.

ja radim kao snimatelj, ali iskljucivo kao vanjski suradnik, tako da sam na sve 3 nase televizije pomalo. onda mi je zarada oko 80,000 din, ali kad recimo uleti snimanje sapunice onda je 170,000.

ali dobro (osim benzina) tu je zivot skuplji.

daj kad vec pricamo, zanima me kolko je recimo kava u kaficu u centru Beograda. kod nas je vec dosla na 10 kuna (120 din)

Link to post
Share on other sites

Isto tako. Ako ne i vise, a one neke fenfi kafe sa ukus ovoga i onoga i vise. To je centar. Sve ti je ovde skupo, a najvise deru kafici. A prosecna plata 250e ali nemoj ni da pitas odakle ljudima pare.

Link to post
Share on other sites
Realnost je da su mi smanjili 15% platu, navodno zbog ekonomske krize a firma ne zna sta ce sa parama.

e...da...na krizu ce se vaditi i dobre i lose firme..

Guverner je najavio jako nestabilan kurs sledece godine kao i skupe kredite....

Link to post
Share on other sites