Recommended Posts

Drugari, molim za pomoc. Kao sto neki od vas znaju nedavno sam kupio 318 is e 30 `90. god. auto ima izmedju sibera i retrovizora konzolu kompa kakvu ima 320. Posto sam cuo da 316 i 318 nemaju tu konzolu ja skapirao da je lik skinuo sa 320 i stavio na ovaj auto. Vadio sam celu konzolu napolje (onu gde su lampice za razno) i ispod nisam nasao nikakav kabl. Posto mi sat nije radio, izvadio sam ga misleci da je spao konektor, ali konektor nisam nasao, onda ovde procitam da taj sat ima neke baterije unutra i da ima veze sa javljanjem raznih stvari na kompu. Nekidan kad sam ispravljao felne provalim da je sa prednjeg jednog tocka skinut konektor a sa jednog zadnjeg je isecen (pretpostavljam da je to za onu lampicu za kocnice) Na tabli mi, od kad sam uzeo auto gori INSPECTION i pored nacrtan mali sat. Drugar koji takodje vozi kockicu mi kaze da je to signal da majstor treba da pregleda kaiseve itd...

Hteo bih da vas pitam:

Konzola iznad retrovizora na 318 is moze da se osposobi ili je samo sminka?

Sta znaci INSPECTION sa malim satom pored? (lampice za ulje su se popalile do poslednje zute)

Unapred hvala :)

Link to post
Share on other sites

sto se tice konzole , moze da se uradi ali je to preeeevelik posao , mora da se provlaci instalacija i jos milion stvari i konektora , a ovo za inspection si sam sebi dao odgovor , kad promenis ulje itd postoji jedan dzek preko koga resetujes to

Link to post
Share on other sites

To znaci da je konzola samo maska? A za ulje mi rece drugar da se menja kad se upale crvene lampice a da ovaj inspection nema veze sa uljem. Mada i onako idem sledece nedelje do Klinika pa ce brat sve da mi razjasni. Ipak hvala.

Link to post
Share on other sites

Imam i ja taj komp. gore B) na 318i i isto nema nista od instalacije :) a INSPECTION sam sam ugasio imas na forumu lepo objasnjeno kako se radi

Link to post
Share on other sites

Ma video sam vec to na forumu i kapiram da mogu da ga resetujem, nego vas pitah da li to znaci da treba nesto od vitalnih delova da se pregleda.

Link to post
Share on other sites

sve je ok , nemas razloga za paniku

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...