Moji BLAMOVI....


Recommended Posts

Nisam bas, po prirodi, smotana....ali, evo sta mi se desavalo ovih godinu dana:

1. Odjednom je pocela jako da zuji pumpa za gorivo. Ja vozila par dana i umirala od straha a onda otisla kod majstora. On gledao spolja, osluskivao, pita gde se cuje zujanje...ja rekoh zuji u kabini...on usao seo na sediste...i pita.."Pa sto ste povadili sva sedista???"..."Paaa, povadila zbog tapaciranja"....PA, ZATO I ZUJI, NEMA SEDISTA PA SE CUJE ZUJANJE (nije rekao "E, luda zena..ali je sigurno pomislio :boast:

2. Dok vozim preko neravnina ili kad naglo kocim ili krecem cuje se neko lupkanje ispod volana...."Joooj, sta to lupkaaa???"..... Sva sreca nisam isla kod majstora. Lupkao je metalni, novi BMW PRIVEZAK koji sam dobila od prijatelja....

3. Proveravala sam nivo vode u posudi i ocenila da je ok nivo do gornje crte. Posle otisla na Banjicu da momci provere ventilator. Miki podigao haubu i pita "PA GDE TI JE CEP OD POSUDE??"...(nije rekao al je pomislio ..lujko!) ..ja ga ostavila sa strane i zaboravila da zatvorim posudu.....Sva sreca te je tokom voznje izbacen visak vode tako da je sad nivo na srednjoj crti i ono crevo nije vise onako tvrdo od pritiska....Vise srece nego pameti!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja sam jednom zaboravio da vratim chep za vodu, a padala neka besna kisha, bio na banjici, vrteo se pola sata, posle se vozio, i tek kasnije stanem da sipam ulje za servo, a chep za vodu elegantno zapao iza posude, i ne mrda :boast: naravno ni nivo vode se nije promenio :boast:

BMW jbg :boast:

Link to post
Share on other sites

meni je najbolja pricha bila kada sam jedno jutro otishao u perionicu, dao likovima kljuch od sedmice a ja kao seo u bashtu, pijem fuka i chitam novine dok ne zavrshe. auto gotov, lik ga isteruje napolje i parkira ga najnormalnije pored bashte. ja ulazim u auto a on neche da vergla.

shta sad koji qrac... pola sata sam se vrteo oko njega, skidao klemu, shutirao ga i na kraju skapirao da ga je dechko ostavio u D.

hehe

Link to post
Share on other sites

E to za privezak sam imao i ja:D

Imao sam slucaj da se culo lupanje sa prednjeg levog tocka, vec ugovorio kod trapadzije, kad ono neko mi odsrafio tocak! Kad su mi tek ugradili drugu letvu, sednem ja, uzas koliko tesko mota, prosao pola BG-a, malo je falilo da se vratim, kad ono izduvana guma:P Jednom isto, tek sto su mi sredili soljice, otisao do majstora, nesto drugo da pogleda, nisam bio sve vreme tu dok je radio, krenem ja nazad, nesto lupa kad idem preko neravnina, opet zamalo da se vratim, kad ono nisu dobro zatvorena vrata. :)

Link to post
Share on other sites

patrola i izbacena ruka do pola ,20 na sat...i tako stoje neke ribice i smeskaju se i gledaju ,jedna pokaza rukom u mom pravcu,ja odlucih da stanem i proverim slucaj ,upitao sam najblizu sa osmehom i spustenim naocarima na pola nosa >izvini imas li mozda sibicu(pretposavljajuci da zna da u svakom autu postoji upaljac i samim tim i da zna da sam se zaustavio specijalno zbog njih) prasnule su od smeha i jedna od njih rece-ovo je savremeno doba..imamo upaljac .ja se rasrao i poceo da objasnjavam kako ja ne zivim u savremenom dobu i da sam old tajmer i volim old skul tj vise sibicu nego upaljac...tek ce jedna druga >ne bi rekla ,a zasto onda nosis snalicu na kosi> i prasnuse u jos veci smeh a ja se setih da se cerkica od mog brata pre pola sata igrala samnom i pravila mi frizurice... :) ostao sam kul nisam se cak ni pogledao u retrovizor da odam paniku ...*nastavak u sledecem broju*

eto jedan moj blam auto i zene :dance3:

Link to post
Share on other sites

Sipao ja neki shit plin i sednem da vozim i posle nekog vremena auto poce da stuca, gubi snagu i na kraju ispusti dusu (ugasi se)... Verglaj verglaj na plin nece a na benzin oce... Odmah odem kod majstora on gleda cacka kontrolise i na kraju mi kaze "decko jel imas plin ti?". Ja samouvereno naravno da imam... I tu se ubedjujemo ja i on imam nemam... I meni pukne film i odem do prve pumpe i sipam ....

Kad sednem u auto posle hop radi i na plin...

Vratim se u servis i samo kazem nasteluj mi smesu i nista me ne pitaj.....hahahahaha

Nije me ni pitao...

Link to post
Share on other sites

Pre nekoliko godina cale je greskom u Opela sipao super umesto bezolovnog. Srecom pa smo odmah otkrili tako da nije bilo strasno. Zajebavao sam ga narednih nekoliko meseci... Elem, upravo to se meni juce desilo :) Iako uvek dobro pogledam sta i kako sipam, iz nekog meni neznanog razloga samo sam se zaustavio na pumpi, dohvatio prvo crevo i nasuo 10 litara. I krenem ja tako, stignem kuci sednem i zapitam se - a sta sam ja to natocio uopste?! Sjurim se do kola, pogledam racun, kad ono lepo pise MB 95. Katastrofa! Srecom pa je bilo samo 10 litara i srecom da se nisam dohvatio dizela... Vratim se narag do pumpe i natocim bezolovni do vrha. Ode 50 Evra.

Link to post
Share on other sites

a jednom sam se opio i zaspao na kolenima pored auta pokusavajuci da zakljucam vrata.posle sam ugradio daljinsko zakljucavanje ,cvrc....i spavao dalje pored auta :)

Link to post
Share on other sites

zima ,Ruska vukojebina,-35,stepa, od naselja do naselja 500-600 km ,izmedju nista ,ama bas nista,moj drug i ja u bmw 525 turing ,koliko se zamenili i ja presao da odmaram na zadnjem sedistu, dremam ja tako i u medjuvremenu

kao da osecam da auto pomalo trokira sa vremena na vreme ,ucinilo mi se .... pomislim.Ma sipak mi se ucinilo ,opet trokiranje ustanem ja ,cak ne smem ni da pitam dali i drugar oseca isto to trokiranje ,pitam , bato

cini li ti se da auto malo jace trokira , kaze ma jeste mamu mu j***m ali s vramena na vreme, braco odsekao sam se , sta ako auto stane gde cemo mi sta cemo pojma nemam,gledam u onu instrument tablu nista ne pokazuje da je nesto kako ne treba i tako jedno desetak minuta , slucajno bacim pogled na obrtomer on otisao u crveno, bacim pogled na menjac on u trecoj brzini , kazem , bato znam sta mu je , sta kaze ortak , prebaci ga u cetvrtu ....

Link to post
Share on other sites

ne,jednostavno mi je sve drugo padalo na pamet ,los benzin, niska temperatura ,relativno malo poznavanje auta ,

onda je tu i prisutna velika doza panike i straha , ko nije bio u stepi na -35 ne moze da zna kakva je to zajebancija

Link to post
Share on other sites

Hahahaha ovo me podseti...

Drug tek polozio i sad vozi nas on onako sporo, polako....

Tek ce mu ortak "Ma turi ga u drugu pa nek izginemo"-tim recima.

Vristao sam.....

Link to post
Share on other sites

brate nisam cuo,kako zasto ni dan danas mi nije jasno sticaj ili pak splet razlicitih okolnosti , sad sam se setio jos jedne zesce,trebao sam preko Instanbula da putujem za jednu azijsku drzavu , ajd reko da ustedim malo ja vozom iz bg do instanbula , stignem tamo tamo setao se po izlasku iz voza tamo vamo ajd reko da uzmem hotel pa da odem do aerodroma da proverim kad imam avion zaustavim taksi kazem da me vozi u neki jeftin pansion odveze m covek ,uzmem sobu ostavim stvari istusiram se i ajd ponovo na ulicu zaustavim taxi , pravac aerodrom kupim kartu ajd reko nazad u hotel , sipak , a gde mi je hotel adresa pojma nemam, ajd da je neki jaci hotel pa bih zapamtio, nego obican pansion,uzmem tax reko mozda sam zapamtio put kojim sam dosao sipak , nista ,i nista sve moje stvari i dan danas pocivhu u Istanbulu , sreca da sam pasos ostavio kod sebe , za kaznu za takav idiotluk kaznio sam sam sebe ceo9 taj dan i noc sam proveo na aerodromu u cekaonici,i tu sam naparvio jos zescu glupost , ali ne bih o tome ,ne verujem da bi mi neko poverovao

Link to post
Share on other sites

Dodjem Ja na ECO pumpu i kazem da mi sipa 1000 dinara bezolovni i punu bocu plina. Decko naspe benzin i pocne da sipa na plin. Znao sam da je boca pri kraju, tako da sam racunao oko 54 l, jer je boca toga kapaciteta. Sipa decko 55, 56, 57, 58, 59. Ja mu tu kazem da stane, onako popi*deo, trazim da se zove shef, iz auta vadim atest za bocu, taman da im se naje*em keve, kako kradu na tocenju, kada mi decko sto je sipao kaze da se oseca plin, ja pogledam u gepek, a ono oko creva uhvatio se led. Plin siba na sve strane. I setim se da je zbog moje gluposti, jer taj dan skidao bocu i nisam dobro dotegao. Onako postidjen uz izvinjenje, zavrnem ventil za izlaz plina iz boce i kod majstora na dotezanje. Blam samo tako.

Link to post
Share on other sites

Prijatelj pijan kao zmaj krene kuci oko 04.00, a Ja sa jos dvojicom ostanem jos sat vremena. Krenuli mi nesto posle 05,00, kada na semaforu na oko 500 m od lokala ima sta i da vidimo. Auto naseg drugara stoji na semaforu, a ono zeleno. U trenutak smo se uplasili da mu nije pozlilo, a kada smo prisli i culi da hrce, popadali smo od smeha. Kralj je krenuo lagano, dosao na semafor, bilo crveno i On je ladno zaspao i spavao citav sat, auto radi milina bozja. Da li su se ljudi zaustavljali ili ne to ne znamo, ali je blam mnogo jak... Alkohol je cudo.

Link to post
Share on other sites

putovali drug i ja po Bosni,na Cemernom nas zaustavi patrola...traze isprave i da ja izadjem da pregledaju pratecu opremu itd...kako je sve bilo ok kazu da nisam bio vezan i da platim kaznu...ja sada lazem,petljam da je drug vozio sve do sada,da smo se taman zamjenili,samo sto sam uzeo da vozim itd...taman smeksase malo prilaze blize autu i kaze policajac ''vidi kako ti je drug fino vezan'' a kaze drug na sav glas "ja sam spavao sve do sada pa sam se vezao"

Link to post
Share on other sites

elem ,pre nekih par godina kad sam zavrsio kucu u BG,Jajinci,odlucih da novu godinu docekam sefte u tek ,zavrsenoj kuci,, negde oko15-16 h 31, odlucih da malo pobegnem od zene i dam sebi oduska jedno sat dva ,uzmem taxi i pravac jedan od bg kazina,igrao malo aparate i tap uzmem dvesta evra,oho zadovoljan ja reko ajd da probam malo rulet,sto je najgore ja nikad nisam igrao rulet do tada ,znam kako se postavljaju zetoni a u slucaju da dobijem nesto ja nema predstavu koliko treba da dobijem,i tako za nekih pola sata dobar ja nekih 350e,lepo ja prekinem kazem sebi lepo me ispratila stara godina,stavim pare u dzep ,taxi i kuci ,vozi me onaj taxi , meni kez od uva do uva , vozih se napred sa vozacem, stignemo mi pred kucu otvaram ja vrata i izmedju sedista i vrata videh neki smotuljak para , ali to je bilo u momentu dok sam izlazio iz auta,ni tamo ni ovamo ,,dal da uzmem ili ne , jbg ne uzeh , reko nije mi se dalo i nisam ocekivao tu situaciju,nema veze rekoh dosta mi i ovoliko koliko sam dobio , nista sedim ja gledam tv ocekujem prijatelje , ali mi se stalno mota po glavi onaj smotuljak sto ga ne uzeh ,i samo mi sinu u glavi ,ja po dzepovima , ...djoka,........ nista ....lepo me ispratila stara godina...odose i jare i pare ,i to taksijem

Link to post
Share on other sites