Moji BLAMOVI....


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PROVALIO SAM U CEMU JE BIO PROBLEM!!!!!!!!!!!!!!!!!

prilikom busenja, jedan kontakt tog plavog, se preseko, a busilica je napravila kratak spoj. tako da je jedan osigurac crko tamo gde su svi osiguraci. zamenio sam osigurac i sad radi centralna. ali juce je bilo kasno jako, ja iznerviran, i bravu sam samo zavrnuo na ona tri toreksa, a ostavio tapacirung i sve ostalo u garazi, i kako sam zatvorio vrata, nisu vise htela da se otvore. od brave je bila neka kao nem pojma kako da objasnim... u vrata se okaci brava na to, a ja to nesto nisam zakacio, i kako sam zatvorio vrata, sad ne mogu da se otvore, izlazim i ulazim na suvozacka vrata. sad ce biti seks da se to vrati nazad jer su vrata zatvorena, ne mogu da se otvore, a jos plus sam bravu zatego majmunski sa ta tri toreksa. a ne nam jel moze to iznutra da se vrati na svoje mesto....

Link to post
Share on other sites

evo sad sam se tek vratio iz garaze. popizdeo sam skroz!!! ceo dan sam u garazi, nisam nista ni jeo ni pio, samo sam se karao sa jebenim vratim, i kad sam popizdeo skroz, uzeo brusilicu, i isekao bravu, u kocku, otvorio vrata, ubacio ponovo bravu u vrata, stegao sve. i zavario bravu u vrata. sutra cu da ismirglam i izgitujem, i da ofarbam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Evo i ja nesto da ka'em, kupio ortak Yuga IN 1.3 EFI, ja mu rekoh da otvori haubu da vidim koji karburator ima ;) :bye:

Znam da EFI znaci Electronic Fuel Injection, ne znam sta mi bi da pitam za karburator :D :wacko:

(sreca pa se ortak ne razume u mehaniku pa nije shvatio, hehe)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Poceo sam da se 'igram' na limundu prodajom stvari i interent aukcijama i u ponedeljak prodam metan isparivac sa audija koji mi stoji vec duze vreme u podrumu...spakujem ga u paketic da ga posaljem coveku i posto je iz Nisa dogovorimo se da mu u petak, juce, ponesem to kada dolazim u Nis....ja lepo ga stavio u gepek, tu mi je najblize,najsigurnije da ga ne zaboravim...ispalo je da smo imali organizovan prevoz na bazen u Nisu za petak i ja racunam da mi je paket u gepeku i samo ga uzmem i sibam....u sredu mi se ne otvara gepek, ne radi motorcic centralne za gepek i ja se malo vrteo oko auta ali sta ce mi...imam kolica u gepeku za decu ali je hladno tako da cu resiti to kada prodje ovo hladno vreme...zove me covek u cetvrtak i kaze da hitno mu treba deo i obavezno u petak da ponesem to kada dolazim u Nis...kazem ja: nema problema, odem kuci popodne u cetvrtak, rucamo, zena deca...i setim se da ne mogu da otvorim gepek!!!!!aaaa..trci dole, lupaj, skaci po gepeku, ma nista!...taj deo je 2100 dinara a ja morao da razvrtim na kraju bravicu i kod Vese je 10 evra bravica i 10 e kljuc ljudi...:)))...jbg..nije bilo drugog resenja jer kljuc ne odgovara...jos sam postavio na forumu brzinski da dobijem mozda neku drugu ideju a neko mi je rekao: a sto ne probas kljucem:))))

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Da malo ozivim temu a i sa vama da podelim moju pre bi se reklo budalastinu nego blam.O cemu se radi,moj komsija covek zivi i radi u Austriji i proslog leta dosao na odmor u Srbiju.Posto se uzeleo domovine i ljute sljivovice resio to jednog dana da nadoknadi i malo preterao.U pokusaju da stigne autom do kuce isprecio mu se propisno parkiran kamion.Unistio relativno nov auto bruka,e onda nastupam ja:Kad su doterali auto vidim izleteo jastuk AIR BAG-a .Pitam ga sta ce sad kaze on ide u servis da se sredi.Posto su mu zamrenili celu tablu ja sam iz stare izvukao AIR BAG iz znatizelje da vidim kako to radi.E sad najbolji deo:Sve ja to raspakujem rasecem jastuk i iz kucista izvucem metalnu bocu nalik na sprej samo dosta teza,razmisljam ovo je neki mnogo jak kompresor moram probati kako radi,vidim ima kontakte + i - ,podignem haubu svog auta i zicama prikacim na akumulator.Kad sam pipnuo + kontakt zacula se jaka explozija i nakon par sekundi kad sam dosao sebi video sam da sam na 1 metar od auta i da je oko mene pola komsiluka.Pogledao sam ono cudo od AIR BAG-a kad na njemu pise WARNUNG 200 bar.U stvari to nije bio kompresor vec boca pod pritiskom a kontakti na njoj ustvari otvaraju ventil.Tako sam ja prosao sa AIR BAGOM.Na srecu bez ozbiljnih posledica osim sto sam od tad u kraju poznati majstor za AIR BAG-ove <_<

Link to post
Share on other sites

trazi lik od kolege kawu 1000ccm da napravi krug i kaze (daj neceu brzo,samo prva,duga)

a kolega ce ''ma kakva drga jarane to ti je vec 2 glave'' <_<

a lik ovako ;)

Link to post
Share on other sites

cimer dao kljuc kolegi da ode negdje sa autom,po pivo ili sta vec....ovaj upali auto se ugasi..upali i ugasi se i tako 5-6 puta

dođe cimer do auta (od Nisa rodom) psuje,lebac ovo ono,sta si smotan,da sljivu pipnes osusila bi se,sjedne on i opet isto,vec on poceo da se crveni,znoj probija (prije 5 min falio kordobu kako je dobra,kako ode do Niš bez muke),prestao da psuje,poceo da razmislja,priđem i ja dobri samaritanac,pocnem da vadim unimere,briferice pi*ke matarine,pregledaj releje,osigurace,spojim pumpu direkt opet isto,skonta ja da nesto gasi onu jednu Single point diznu,prođe vec sat vremena,pregledana bosh brava,poceo ja da pizdim,kolega pobjegao,cimer psuje crkvu,lebac sve sta stigne.....

meni nesta sinu u glavu i povicem ja ''ovo meni najnalicnije da kao kad se neki alarm uzjebe'' kad cimer iscupa kljuceve iz brave pa tresnu od asfalt,da im jebe i oca i majku i 101 sisu i kod kljuce,sjeme i pleme (kolega je gurnuo kljuc bez koda u bravu,nije znao za to,a budu na istom privjesku oba,a vlasnik se zblamiro pa se zbunio i nikad da se sjeti)...mrak bio pao vec odavno....e onda sam moro ici pisati od smjeha kad su cimer (nislija) i kolega iz Berane (CG) poceli da krive jedan drugog i da psuju.....ja polako u svoj e36 i po pivo <_< poslije je bilo plakanje od smijeha....

Link to post
Share on other sites

Pre neki dan udjem u komoru da ofarbam celu levu stranu na strankinom autu,majstori mi spremili zastitili auto sve naj naj,ja ofarbao sve lepo ispalo odem kuci zadovoljan.Kasno uvece setim se da mi je u tom autu ostao rad nalog po kome fakturisem,nema veze ajd u radnju taman dase jos malo divim poslu.Udjem u komoru pridjem po prvi put autu sa desne strane da otvorim crata i imam sta i da vidim,spremna bila i desna strana za farbanje!Sta cu samo sam javio zeni da me neceka budna! <_<

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Ovo je namenjeno samo zenskom svetu (posto u Vase sposobnosti i organizaciju ne sumnjam) :) :

- ako vam se desi da zaboravite da ugasite svetla i ujutru zateknete mrtav auto;

- nemate kablove (naravno);

- a i da ih imate nemate pojma sta da radite sa njima;

- a smor vam je da cimate tipove u lokalnom kaficu ...

- a za muskarca kod kuce pomislite (klasika) :"jednom mi nesto treba a tebe nemaaaa" :girl_cray2:

...pozovite taxi sa napomenom: "sa kablovima"...i taksista to odradi za 200din :)

Link to post
Share on other sites

Ovo je namenjeno samo zenskom svetu (posto u Vase sposobnosti i organizaciju ne sumnjam) :) :

- ako vam se desi da zaboravite da ugasite svetla i ujutru zateknete mrtav auto;

- nemate kablove (naravno);

- a i da ih imate nemate pojma sta da radite sa njima;

- a smor vam je da cimate tipove u lokalnom kaficu ...

- a za muskarca kod kuce pomislite (klasika) :"jednom mi nesto treba a tebe nemaaaa" :girl_cray2:

...pozovite taxi sa napomenom: "sa kablovima"...i taksista to odradi za 200din :)

Ne vazi to samo za zene, video komsiju sa potpuno istim problemom, taxista mu pali auto, upravo kako je gore opisano B)

Link to post
Share on other sites

OK...OK....nije voditelj na KOE driftu u KG kriv...JA sam kriva...:)

3 sata gledam drift u KG i mislim da je crvena zastavica -1 ...a u stvari je +1

pa dooobro, sta sad......a vi svi ostali to znate, jel? :)

Link to post
Share on other sites