kako cu sad na posao !!!!


Recommended Posts

dva puta cischen i vozen,ali ne vredi.ovo do bimmera je moj trichentomilje(u voznom stanju).

img0260.jpg

img0267.jpg

w640.png

img0262j.th.jpg

img0261.th.jpg

I jos da kazem da je opet pocheo da pada snegec!juhu!biti ce zajebancije kao jucer jer sat vremena nisam mogao da ga otkopam i izadjem na glavni put jer sam se zaglavio u snegu do retrovizora.malo zimske rekreacije hehehe.

ali,BIMMER se ne predaje!i ne staje!

Link to post
Share on other sites
Kako vam zavidim sto imate kuce i dvorista....ja sedim u betonskom soliteru..okolo beton..napolju betonske klupe.. :)

....beton beton samo beton,beton nama trebaaaaaa,jer iz trave nonshalantno ljuta zmija vreba!

ili zimska verzija:beton beton samo beton,beton nama trebaaaaaaa,jer iz snega nonshalantno YETI vreba! :)

Link to post
Share on other sites

ne razumem smisao,poruku,ko od Beogradjana , koji za sebe misle da su deca ovog grada mogu da kazu ,da neko od njihovih pra, pra rodjaka nije dosao od nekud,znaci li to da svi mi koji nismo iz bg,spadamo u ,,,grupu ljudi koji nisu odavde,,, sta smo mi to ,CRNCI,ili ko god vec

Link to post
Share on other sites
ne razumem smisao,poruku,ko od Beogradjana , koji za sebe misle da su deca ovog grada mogu da kazu ,da neko od njihovih pra, pra rodjaka nije dosao od nekud,znaci li to da svi mi koji nismo iz bg,spadamo u ,,,grupu ljudi koji nisu odavde,,, sta smo mi to ,CRNCI,ili ko god vec

Otkud znas mozda smo indijanci

Link to post
Share on other sites

moguce, u tom slucaju smo APACI

Link to post
Share on other sites
stunjavs9.jpg
Link to post
Share on other sites

Sneg se polako otapa, pa topic prelazi lagano u toplije krajeve koliko vidim ( indijanci neki ) pa moze komotno i da se lock-uje posto nema logike ici dalje sa ovim glupim prepucavanjima !!!!!!!!!!!

AMAN LJUDI !!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.