Recommended Posts

Drugar i ja dosli na jednu ideju da probamo da upalimo ovaj motor,da vidimo radi li.Spolja nije ostecen sem kape i ruke,ali i to imamo.Nabavio decko.Pa ako neko zna otrilike sta sve treba otrilike da se uradi,steta ako radi i da stoji ovako.Svim dobrim ljdima hvala unapred.Pozz

image006d.th.jpg

image007i.th.jpg

99848188.th.jpg

Link to post
Share on other sites
Gde ste ovo iskopali? Svaki motor, pa i ovaj moze da proradi.

Cuvamo ga kao oci u glavi.Znamo otrilike sta treba da se stavi,menjac,komp,pumpa,i sta jos streba.Bolje da pitam nekog ko se ipak razume nego da ja izigravam majstora,jer kad nesto ne znam ne volim to da prckam.Pa ako moze neki odg

Link to post
Share on other sites

Bolje ga prodajte meni nego da se mucite :D :( :(

Link to post
Share on other sites

Sta ima drugo novo Zoki? :D

Proveri da li ima ulja,i okreni rucno nekoliko krugova da vidis kako se vrti,ko zna sta se izdesavalo unutra da ne bi napravio jos vecu stetu (ako postoji) kad ga zaverglas.Procenices sam da li ima kompresiju i da li je sve kako treba.

Link to post
Share on other sites
Bolje ga prodajte meni nego da se mucite :D :( :(

Primetio sam da iako si majstor koji ima dosta tema o svojim projektima (da li zbog reklame?? - drugog majstora na forumu i nema!) skoro nikada ne dajes savete, sta god da je u pitanju. Da li to znaci da ne znas dosta toga ili samo stekas informacije zbog neke koristi?

Link to post
Share on other sites
Posto je dugo stajao, mogli bi malo ulja da sipate u cilindre pre paljenja i da rucno okrenete koji krug. Samo nemojte da preterate sa uljem da nebi doziveo hidro udar.

Sipaj malo nafte u cilindre dan pre nego sto ga rucno pokrenes,zbog karika,a ionako ces da menjas ulje ako je uopste ispravan.

Link to post
Share on other sites
Primetio sam da iako si majstor koji ima dosta tema o svojim projektima (da li zbog reklame?? - drugog majstora na forumu i nema!) skoro nikada ne dajes savete, sta god da je u pitanju. Da li to znaci da ne znas dosta toga ili samo stekas informacije zbog neke koristi?

+1

Link to post
Share on other sites