Pisci zakona štite policajce i putare


Recommended Posts

Ovaj udes sto je bio na ibarskoj to je blizu mene ! Znaci samo da ste to videli uzivo, mislim strasno.Od bmw-a samo gume ostale i malo poda.... :) U prevodu nista.....

E sad dan posle toga, znaci u lazarevcu, tatin sin koji je pun kesa izlupao M6 znaci novog.Covek na semaforu udario u jugica u kojem su bili zena i dete od 3 god.Gde je dete izletelo kroz soferku i letelo jedno 10-ak metara, a bmw unakazen....Samo da nabavim slike pa da vidite...HAOS.....

Link to post
Share on other sites
Ovaj udes sto je bio na ibarskoj to je blizu mene ! Znaci samo da ste to videli uzivo, mislim strasno.Od bmw-a samo gume ostale i malo poda.... :) U prevodu nista.....

E sad dan posle toga, znaci u lazarevcu, tatin sin koji je pun kesa izlupao M6 znaci novog.Covek na semaforu udario u jugica u kojem su bili zena i dete od 3 god.Gde je dete izletelo kroz soferku i letelo jedno 10-ak metara, a bmw unakazen....Samo da nabavim slike pa da vidite...HAOS.....

Ne mogu da izvalim koji je ovo bmw???

Link to post
Share on other sites

Jos jednom..."KAZNENI POENI" :

Jedan poen dobija se za nepropisno parkiranje, nekorišćenje migavca, kretanje žutom trakom, nepoštovanje prvenstva prolaza…

Dva poena dobijaju se za nepropuštanje pešaka na pešačkom prelazu, za naglo smanjivanje brzine bez osnovanog razloga…

Tri poena zaradiće vozač koji se ne zaustavi pored vozila za prevoz dece iz kojeg izlaze ili u koje ulaze deca...

Četiri poena upisuju se za neprilagođenu brzinu, nebezbedno preticanje, neprekidnu vožnju trakom za preticanje, nepropisno zaustavljanje na autoputu...

Pet poena dobija se za upotrebu mobilnog telefona u toku vožnje, ako su vam gume u lošem stanju ili uređaji za zaustavljanje i upravljanje...

Šest poena dobija se za prolazak kroz crveno svetlo.

Sedam poena, koliko najviše može da "vredi" prekršaj, nose nasilnička vožnja, prekoračenje brzine za 100%, ubacivanje ispred vozila na semaforu, izazivanje neposredne opasnosti ili nezgode neodgovarajuće učvršćenim ili vangabaritnim teretom, vožnja pod uticajem narkotika ili alkohola...

Vozaču koji sakupi 18 poena sleduje 45–60 dana zatvora i oduzimanje vozačke dozvole. Ako vozač 18 kaznenih poena skupi tokom dve godine, izgubiće dozvolu na godinu dana....

Kazne od 3.000 - 50.000 dinara !!!

Link to post
Share on other sites