Koji auto gas uredjaj u 316 compact?


Recommended Posts

Planiram uskoro da ugradim auto gas u compacta motor m43 pa me interesuje koji mi uredjaj preporucujete a naravno koje su i cene?Unapred hvala!Pozdrav za sve!

Link to post
Share on other sites

Ako oces voznju na plin bez mirisa, bez detonacija, bez vece potrosnje i bez nedostatka snage u odnosu na benzin, ugradi sekvencijalni Tomasetto kod IvanaT (ako oces vrhunskog majstora i vrhunske usluge) koji ti sad kosta oko 550 eura.

Link to post
Share on other sites

Imam moj brat m43 i u njega ne sme da ide obican plin. On ima metalnu granu ali ima u usisu jednu plasticnu klapnu koja pri detonaciji puca. I delovi zavrse u glavi motora. i prave neverovatnu stetu. Sam taj uredjaj kosta preko 200e. Mom bratu se to desilo kada je kupio auto posto je prvo otisao kod jednog debila od majstora koji mu je ugradjivao plin.

Posle je stavio sekvent kod ranka i to je ekstra.

Link to post
Share on other sites

Na njemu je protokomer metalan i nalazi se kao na svima iza filtera. A ja pricam o jednoj klapni koja regulise ler itd koja se nalazi ispod usisa.

Ali kako god bilo obican plin nikako.

Link to post
Share on other sites
Na njemu je protokomer metalan i nalazi se kao na svima iza filtera. A ja pricam o jednoj klapni koja regulise ler itd koja se nalazi ispod usisa.

Ali kako god bilo obican plin nikako.

Naravno to sam i mislio tako da obican plin ne dolazi u obzir!Na kraju vise stete nego koristi.Potrazicu neki dobar servis za ugradnju tako da mogu kod njih i srediti atest.pozdrav za sve!

Link to post
Share on other sites

Kao sto rece BMW 528iA, sekvencijalni i sve OK...

Samo da proverim... Koliko on kosta? Jedan od naj' kao majstora ovde u KV-u mi trazio 750e...

U cem' je fora? Ima vise razlicitih modela ili...?

Link to post
Share on other sites