Recommended Posts

Od jutros iz cista mira kad upalih auto, primetih da mi sve kazaljke stoje kao da je ugasen auto, osim one koja pokazuje brzinu i koja normalno radi. Obrtomer,ekonometar, rezervoar i rashladna tecnost su na nuli. Takodje, kad dam kontakt, ne svetli ni sijalica za ulje. Ventilator ne radi ni u jednoj brzini.

Kad upalim atuo, kazaljka obrtomera i ekonomera poskoci, radi sekundu i po i opet padne na nulu.

Auto normalno radi.

Ima li neko ideju sta mu je?

Link to post
Share on other sites

Hvala na trudu, ali citajte pazljivije sta sam napisao.

Da je kabl sa diffa, ne bi bilo problema sa pokazivacem goriva i temperature.

Da je ins.tabla, radio bi ventlator sigurno.

Da je osigurac, ne bi obrtomer radio tu sekundu, sekundu i po.

Nisam jos prakticno pogledao, ali sto se tice teorije, malo sam zbunjen sta mu je.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Od jutros iz cista mira kad upalih auto, primetih da mi sve kazaljke stoje kao da je ugasen auto, osim one koja pokazuje brzinu i koja normalno radi. Obrtomer,ekonometar, rezervoar i rashladna tecnost su na nuli. Takodje, kad dam kontakt, ne svetli ni sijalica za ulje. Ventilator ne radi ni u jednoj brzini.

Kad upalim atuo, kazaljka obrtomera i ekonomera poskoci, radi sekundu i po i opet padne na nulu.

Auto normalno radi.

Ima li neko ideju sta mu je?

Meni se desio isti problem prilikom zamene akomulatora na 518i e34malo sam čačkao i nađem amper prekidač na odvodnom + kablu za kabinu novi akomulator je bio slab 35Ah

Link to post
Share on other sites