Recommended Posts

kad prebacim sa benzina na plin auto se gasi....nekoliko puta se tako desava pa odjednom proradi..........inace auto je nastelovan kako treba i uvek radi super............desilo mi se to isto i par puta u toku voznje.......tek odjednom izgubi dovod plina, prebacim na benzin, pa vratim na plin i opet radi lepo...............primetio sam da kad dam kontakt i bez paljenja prebacim prekidac na plin ne cuje se uvek da ono cakce...................nesto mi govori da je struja negde............e sad da li je prekidac ili osigurac ili sta moze da bude...............ako je neko imao slican problem neka prica...................

Link to post
Share on other sites

pa i ne treba da se cuje da cakce

treba da cakce onog trenutka kada pocnes da verglas

a moze te zezati + na prekidacu

ukoliko u toku voznje ostane bar na delic sekunde bez napajanja prekidac ce se resetovati (vratiti u prvobitni polozaj na benzin)

proveri sve kontakte (na crvenoj zici)

cesto znaju da zajebavaju kontakti na kucistima plinskih osiguraca

upali auto, prebaci ga da radi na plin i tresi instalaciju

Link to post
Share on other sites

bas taj...

ne verujem sta su ti stavili...

onda ovako:

proveri da ti relej za iskljucivanje dizni mozda ne gubi masu

i proveri + i - na samom isparivacu

ovaj prekidac je cista me`anika, taj nece da se resetuje ni pod razno :driv_ing:

Link to post
Share on other sites

pa ti znas da razni "dundjeri" danas ugradjuju plin, svaka cast pravim majstorima, a ja sam sa ovim kupio auto.............mada me nikad nista nije zezao plinski, ne mogu da se pozalim...................kazi mi samo molim te gde se nalazi taj relej.........

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

U bilo kojoj radnji za prodaju opreme za auto gas. Imas iza Kryo gasa kod Bogoslovije jednu a drugu preko puta Tehnomanije u Bataji, verujem da ih ima jos mnogo, ja znam za ove dve. Prekidac bi trebalo da bude od 800 din pa na gore.....

Link to post
Share on other sites