Recommended Posts

bila je negde na forumu tema sa prodavnicom limarije za e30, al' da me ubijes, ne mogu da je nadjem...

pa ako neko ima neki info...

cini mi se da je bila jedna prodavnica u zemunu i autokaroserija u novom sadu.

Link to post
Share on other sites

http://www.golas.rs/proizvodi/index.php?go...kazi&sifra=

http://www.yu-lucas.co.yu/www/autodelovi.htm

cene: autokaroserija 2050,00

lucas 1929,00

golas 1750,00

uvozni, danske ili belgijske proizvodnje. kod golasa ima i domaca proizvodnja, nesto oko 1200 dinara

ako jos nekome zatreba...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Nema vise te radionice iz Zemuna, zatvorio je covek. Ali moj cale (auto limar) nije ni hteo zadnjih 10-tak godina da ugradjuje njegove delove, od kad su se pojavili ovi uvozni delovi iz velasa, VDV automarketa, Yu lukasa...

Link to post
Share on other sites

golas ima skoro sve sto ti je potrebno ,ja imam dobar popust kod njih na cene koje su veleprodajne , tako da ako nekog interesuje da pazari nesto u golasu , neka se javi pa cu ja preko svoje sifre da narucim delove na vasu adresu , vi samo kesirate kad stigne i to je to....

Link to post
Share on other sites

Koliko se krecu prednja krila za kocku i kakvog su kvaliteta za uklapanje???

@kolibarka

Cu da te kontaktiram ako to valja??? ;)

Link to post
Share on other sites

ima orginalnih a ima made in tajvan,cak je do te mere doslo da sam za jugo dobio krila iz pomenute drzave , cene su normalno razlicite, uglavnom se ok uklapaju , bez neki vecih problema , cene cu ti reci sutra kad ih nazovem

Link to post
Share on other sites

zaboravih da je danas subota , ne rade , u ponedeljak dobijas informaciju

Link to post
Share on other sites

dobar je golas,malo koji milimetar tamo vamo ali se uklapa :pleasantry:

a ima nekih made in tajwan china,,,nebi da komentaris montazu krila na mercedesa 123 ,ne da nije pasovalo nego nije bilo blage veze...

Link to post
Share on other sites

Meni su prednja krila, u ravni sa dnom sajtne krenula da korodiraju, a posto u martu teream auto na lifting karoserije, razmisljam da stavim nova, da se ne akam sa brusenjem ciscenjem i ako treba varenjem???

Vise bi voleo da stavim nova, zastitim i ne razmisljam o njima vise..., ali samo pod uslovom da se to uklapa onako kako treba!!!!

Link to post
Share on other sites

ovako druze stoje stvari krila za kocku italijanska kostaju 3220 din,, - 10 posto popusta- mislim po komadu

Link to post
Share on other sites

Poslao sam ti poruku!

Ima li neko iskustva sa tim italijanskim. . .

Link to post
Share on other sites

Piratska limarija koja ulazi u Srbiju se proizvodi u TAIWANU tako da te priče što vam podmeću te italijansko te holandsko nema veze.Tačno je da je neki uvoze iz Italije ali su proizvođači "made in Taiwan"U svakom slučaju originalna limarija polovna je bolja mnogo od nove piratske upravo zbog upasovanja.

Link to post
Share on other sites

Druze, nadji mi polovno originalno krilo od kocke da je u 100% zdravom stanju ja cu odmah da kupim pet!

Ne interesuje mene kvalitet lima, kad se to dobro zastiti nece to da rdja min pet godina narednih, mene interesuje da li moze da se upasuje bez problema da se zazori gadjaju!

Znaci..., da li je neko to kupovao i stavljao na kola, i da li mu se limar zalio da nije mogao da upasuje ili slicno, znaci konkretan savet u praksi, ne iz prodavnice!

Link to post
Share on other sites

ja za kocku nisam kupovao,ali sam kupovao za juga,uklapa se uz malo tamo vamo, kupovao za astru,katastrofa za uklapanje,pa smo kupili polovno koje je leglo ko budali samar, kupovao za noviju korsu pasovalu uz malo tamo vamo natezanja secenja itd,, za 123ku natezi, nijedno nepase kao originalno, naravno to ako si picajzla i hoces da bude pod konac, mozda zavisi i od proizvodjaca krila,ima ih dosta,golas je nekako ni tu ni tamo zlatna sedina,

Link to post
Share on other sites

I naravno da moze da rdja i kad je dobro zasticeno jer je takav lim, kao na opelu.. Jednostavno dal je takva struktura tog materijala da ima u sebi rupice vazduha pa pocne da rdja iznutra, ali veruj mi da moze da pocne da truli..

Link to post
Share on other sites

Druze, nadji mi polovno originalno krilo od kocke da je u 100% zdravom stanju ja cu odmah da kupim pet!

Ne interesuje mene kvalitet lima, kad se to dobro zastiti nece to da rdja min pet godina narednih, mene interesuje da li moze da se upasuje bez problema da se zazori gadjaju!

Znaci..., da li je neko to kupovao i stavljao na kola, i da li mu se limar zalio da nije mogao da upasuje ili slicno, znaci konkretan savet u praksi, ne iz prodavnice!

Jel ti treba za kupea ili 4 vrata?

Link to post
Share on other sites

radim limarski posao i primenio sam krila na xx automobila, ako se hoce i zna moze sve da se upakuje kako treba, desavalo mi se da orginalna krila ne mogu da se uklope 1 na1 , razlog prethodna intervecija na automobilu , bio udaren nije uradjen kako treba i onda kao posledica se javlja da ni orginal ne moze da legne na pravi nacin a svi automobili stari preko 20 godina , veooooma male sanse su da nisu udareni, a krilo kao krilo je prilagodljivo , tamo ,ovamo sec.. rez ..cuk ..cuk .i legne kako treba

Link to post
Share on other sites