Pomoc u proceni vrednosti


Recommended Posts

Radi se o ovim felnama 19"*8.5J , NOVE u kutiji. E sad imam mogucnost da ih uzmem ali ne mogu da utvrdim realnu vrednost pa ako je neko slucjno negde vido cenu ili zna koji je model nek pomaze.

07102009006.jpg

07102009004.jpg

Link to post
Share on other sites
Felna je extra, samo je uska za tvoju azdaju ima malu jotazu. It is my opinion..

Pa mje trenutne su 8 i 8.5 jota, valjda ce da legnu lepo , nego me brine sto nisam uspeo da vidim ET koji je pa cu morati sutra da montiram samo felnu da vidim kako stoji u odnosu na rub. Sto se cene tice lik trazi 900e , to je zadnja cena. Jel mnogo?

Link to post
Share on other sites

Jbg ako obori cenu moze da napravi i distance, onda tek moze da se igra sa pozicijom felna/rub :e30:

Ako su polovne i bez guma 600e i da peva, to koliko su nove te ne zanima... Ovo je Srbija :blink:

Link to post
Share on other sites

To isto sam mu i ja reko on kao da vidi na net koliko su, ja mu kazem one mogu i 1000e komad da budu ti neces da dobijes nista posebno za njih jos su i montirane navodno presle 200km.

Link to post
Share on other sites

Pa to je i ideja bila, da rasecem zadnje felne i da navarim parce i da ih rasirim na 15jota i imam gume 455/05ZRR19 , mada ce i tu gumu bit problem navuci na felnu :blink: :e30: :)

Link to post
Share on other sites

jesu lepe, ali mnogo para, em sto nisu ganc nove, a i sto nemaju gume...

evo vidi ove.

ganc nove, nikad montirane, u kutiji zapakovane. 19coli, et30, 9j. 600e trazi za sve 4.

http://www.reifen-peter.net/upload/felgen/...xigin1-GMFP.jpg

Oxigin1

Link to post
Share on other sites

Odvratne su te oxign1 i ne stoje bmw-u, bar meni licno se ne svidjaju, a drugo hromirane i falcovane felne su uglavnom skuplje. Sutra montiram na auto pa ako lepo stoje onda je resena stvar, videcemo...

Link to post
Share on other sites

Definitivno odustao i to samo iz jednog razloga ,ET35 i mnogo su uvucene i kace unutra u kos plastiku i u amort. Morao bi stavljati distance a u njih nemam poverenja pa cu sacekati da naidje nesto namenski za e39.

09102009008Small.jpg

09102009009Small.jpg

09102009010Small.jpg

Link to post
Share on other sites