E30 M10 1986 :)


Recommended Posts

Pozdrav ljudi :)

Nakon predstavljanja u delu za predstavljanje clanova, red bi bio da predstavim i auto.

A ja sam Zarko, iz BG-a i od pre 10ak dana sam postavio vlasnik BMW-a E30...M10 motor...90 konja...1986-o godiste...uvezen je iz Nemacke pre 10ak godina...i ovde je imao jednog vlasnika, ja sam drugi :)

Od opreme ima klimu, kozu, servo, podizace, elektricne retrovizore, siber, maglenke, centralnu, alarm, muzikicu... :)

Evo i fotki:

image1728.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

image1729.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites
  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bila je 100 god u oglasima jer je cena bila manogo velika za taj auto, pa me zato interesuje koliko je platio, ja sam hteo njega da uzmem kada sam kupovao kocku ali je bila cini mi se preko 2500e... :unsure:

Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala ;)

oglasu.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

2500e sam je platio...Auto lepse izgleda uzivo nego na slikama, meni barem. Sve je na svom mestu i sve radi, utegnut je skroz, a M10 samo prede B)

Ne znam gde i kada se okupljate, pa da se vidimo i upoznamo :drinks:

Pokusacu da ga zadrzim u takvom stanju sto je duze moguce...bice garaziran, mazen i pazen :e30:

Link to post
Share on other sites

kupio si auto od najveceg ljubitelja bmw vozila kojeg ja poznajem. zato i jeste u tom stanju... dosta delova je kupio kod mene i to je iskljucivo u perfektnom stanju... izmedju ostalog ima jos 20tak bmw-a od kojih bi ja izdvojio 3 komada e24 od kojih je jedna m6 u perfektom stanju, m5 e34, m3 e46, e31, itd... sve u svemu bas bas dobar auto imas i nek te sluzi najbolje sto moze... B)

Link to post
Share on other sites

Hvala Mirko :) I meni izgleda da je auto bas dobar i da vredi toliko i da je odrzavan redovno i kvalitetno... :dance3: Evo jos nekih fotki: Slikao sam enterijer po mraku, ali blic je prejak i izgleda nerealno...slikacu po danu, pa kacim :)

Niste mi rekli kad i gde se okupljate?

dsc00054ob0.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00057k.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00097uv.th.jpg

dsc00074u.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00043h0.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00088z.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00045mg.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00075th.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00076xm.th.jpg

dsc00083fa.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00094t.th.jpg

Link to post
Share on other sites

@ mladjo80

Hvala druze!! Bice mazen i pazen, u to ne sumnjaj :)

@ Dzoni

Samo napred...a ako treba neka pomoc tu sam :e30:

@ nelepo91

Hvala :) Da, taj fabricki alat retko koji ima, cini mi se, mozda gresim :mellow:

Link to post
Share on other sites

Ma i motor je taman kakav treba da bude, ja imam isti motor u jaako slicnoj kocki samo sto meni fali plin koza i pragovi da bi bio pljunuti... :) Neka te sluzi sto bi moj cale rekao bar jos 15 godina pa posle mozes da razmisljas o mladjem...

Link to post
Share on other sites

Hvala svima :D

Motor jeste slabiji, ali verovatno da ga je bas taj motor i sacuvao, jer da je bio jaci, drugacije bi bio vozen... Vozim lagano i uzivam, ali zaista :dance3:

Miki, sedista su iz E36 B)

Link to post
Share on other sites

Ma i motor je taman kakav treba da bude, ja imam isti motor u jaako slicnoj kocki samo sto meni fali plin koza i pragovi da bi bio pljunuti... :) Neka te sluzi sto bi moj cale rekao bar jos 15 godina pa posle mozes da razmisljas o mladjem...

Eeeee ALO! nemoj da ja pocnem da pricam o M42 kako ide , bivsem :prankster2: kako znam vec .... !

Link to post
Share on other sites

Ti si moj covek, samo uzivaj u njemu ima i on snage kad ti bas zatreba, ja se jos nisam nasao u situaciji da me neko zaobilazi ili mi ablenduje na autoputu

Link to post
Share on other sites