Recommended Posts

Evo da ja predstavim još jedan svoj auto, radi se o E36 325i , 91. godina, uščuvan, opreme ima dosta al to ionako nije bitno, jer auto se slaže za drift !! :D

evo par slika za sada, dok je stock, za vikend mu slijedi rastavljanje :)

http://img221.imageshack.us/img221/1481/26092007107ru2.jpg

http://img215.imageshack.us/img215/494/26092007109jp9.jpg

http://img222.imageshack.us/img222/8905/26092007111rt3.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bogami za to godiste izgleda prilicno ocuvan,ti ces da vozis auto na njihovim tablicama? i da gledaj da smanjis malo slike.Sa srecom da sluzi

hahhaha,

ja sam inače iz ZG, pa tako da mogu, a i auto je jučer na mene registriran !!! :) :D

Link to post
Share on other sites

lep je samo sto su slike premale :D

hahha, imamo zato naše drage admine, koji će to srediti nadam se !!

a što se tiče ljepote nije da je to odigralo ulogu pri kupovini, motor je dobar, mulde itd , jer će auto tako i tako služiti samo za drift, i kružne utrke !!!

Link to post
Share on other sites

Dobar je brate, svaka cast....

Da ti bude sa srecom na krugu a i na driftu...

P.S. Prilikom uploadovanja na ImageShack imas da cekiras opciju da ti sam smanji sliku na 640x480, to ti se radi u onom glavnom prozoru gde biras koju ces sliku da uploadujes

Link to post
Share on other sites

Dobar je brate, svaka cast....

Da ti bude sa srecom na krugu a i na driftu...

P.S. Prilikom uploadovanja na ImageShack imas da cekiras opciju da ti sam smanji sliku na 640x480, to ti se radi u onom glavnom prozoru gde biras koju ces sliku da uploadujes

nema frke idući put resizem slike !

nadam se da će mo za iduću godinu imati još jednog predstavnika , na adi, iz HR , osim marina i zax-a :D

Link to post
Share on other sites

Nisam znao da si od tamo,marino je jedan od najboljih sto sam video-moraces mnogo da vezbas da bi sa njim stao rame uz rame.

al ni ti ne znas kakav je perki nikada nemoj podcenjivati ljude :D :) :wub:

Link to post
Share on other sites

Nisam znao da si od tamo,marino je jedan od najboljih sto sam video-moraces mnogo da vezbas da bi sa njim stao rame uz rame.

hehee :)

Inače ja sam sa marino-m, jako dobar, tako da me on napalio na sve ovo, a pokušat ću biti dobar, jbg. imam 2 dobra učitelja marina i zax-a ! :D

Link to post
Share on other sites

al ni ti ne znas kakav je perki nikada nemoj podcenjivati ljude :D :) :wub:

U jednu ruku si u pravu ali mislim da si gledao kako marino driftuje i onda bi trebao da razumes zasto sam to rekao.

Link to post
Share on other sites

U jednu ruku si u pravu ali mislim da si gledao kako marino driftuje i onda bi trebao da razumes zasto sam to rekao.

gledao sam marina kad je prije par mjeseci vozio prvi drift, svi smo ostali paf, dečko sjeo par puta se izvrtio i onda je krenulo, to je bilo negdje u 3-4 mjesecu, a pogledaj te ga sada. Inače imate na www.bmwclub.com.hr dosta o njemu i o njegovom autu ( koji je trenutačno na prodaju ) i u subotu vozi zadnju trku sa njime u SLO .

Nebrini se razumio sam te u potpunosti ..

Link to post
Share on other sites

Evo lagani izvještaj auto je komplatno razmontiran i sve se polagano sa slaganje privodi kraju !

Sve u svemu auto je bio u relativno dobrom stanju al se jako puno dijelova moralo promjeniti, ima tu poveči popis šta se sve mjenjalo tako da je bolje da Vas sa time ne opterećujem .

Ukratko pretresao sam cijeli donji postroj i sve je stavljeno novo, ulja feltere,remenje,lamda,auspuh.........

Naručeni Sparco sicevi , volan, pojasevi, eibach gewinde sve stiže za jedno 3 tjedna, do tada joj jako puno posla oko limarije treba auto povariti, pojačati, malo truleži riješiti i tako to !

kupljene nove alu felge 17 zoll , jer ove su mi bile stvarno odvratne + još jedno 12 čeličnih felgi

Nije mi žao novaca što sam utukao jer kaže moj star bolje to nego da se drogiraš !

Slike Vam neću stavljati dok auto nebude kompletno složen ! a onda ... :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

andrlja je za vikend bila na stazi , sad sam tek skužio šta još na autu trebam promjeniti, sad opet kod majstora na dodatno slaganje naime jebe me filter zraka ( gljiva ) vuče mi dosta toplog zraka, al to će biti riješene za 2 tjedna dok dođe set http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=57i-1001 !! :D

Evo par slika da vidite kako je ispalo

http://img155.imageshack.us/my.php?image=cimg2814kj3.jpg

http://img140.imageshack.us/my.php?image=cimg2817nb5.jpg

Link to post
Share on other sites

Auu, druze, autic ti je kao lutkica, pogledao sa i one prve i ove poslednje slike, samo, sto lumber rece, meni bi ga bilo zao tako lepog ubijati... :D Tesko je naci uvek tako lepo ocuvanog (bar kod nas). Licno, dok sam vozio ovo sto mi je ispod nicka, a ima jos slika, veruj mi da nisam nijednom zashlajfao s` njim! Bio je tako ocuvan, da mi je prosto bilo zao. Pozdarv!

Link to post
Share on other sites

Auu, druze, autic ti je kao lutkica, pogledao sa i one prve i ove poslednje slike, samo, sto lumber rece, meni bi ga bilo zao tako lepog ubijati... :D Tesko je naci uvek tako lepo ocuvanog (bar kod nas). Licno, dok sam vozio ovo sto mi je ispod nicka, a ima jos slika, veruj mi da nisam nijednom zashlajfao s` njim! Bio je tako ocuvan, da mi je prosto bilo zao. Pozdarv!

Gle meni ga nije žeo, jer za tu svrhu je i kupljen, morao sam naći dobar primjerak, da mi se nersapadne u vožni !! Jbg imam još par auta koje vozam svaki dan ovo je auto isključivo za drift, opet je kod majstora na dodatnom slaganju jer za mjesec dana idući event !! Sad gad ga sredim bit će neprepoznatljiv !!

Link to post
Share on other sites

Gle meni ga nije žeo, jer za tu svrhu je i kupljen, morao sam naći dobar primjerak, da mi se nersapadne u vožni !! Jbg imam još par auta koje vozam svaki dan ovo je auto isključivo za drift, opet je kod majstora na dodatnom slaganju jer za mjesec dana idući event !! Sad gad ga sredim bit će neprepoznatljiv !!

Onda je to druga stvar... Cepaj, brate, sta da ti kazem! Srecno...! :D

Link to post
Share on other sites

Perki gde planiras trenirati,i kada ces prvi put izaci na drift ligu :D

1. trening prošao dobro malo me auto je..., spadalo mi crijevo od kilera jel je ušica na kileru na kojoj se crijevo stavlja bila potrgana bilo je antifriza na sve strane , al sam riješio, kupljen novi kiler sve 5 sada, Čekam Sparco sic i volan, k&n kit , i ovaj tjedan naručujem eibach gewinde i antiroll kit pa će mo vidit iduća trka za mjesec dana !!!

Namontirao sam privremeno neki autostyle sic za 120 eura nov, školjka je ( koliko para toliko i muzike ) bit će dobar za suvozača , na race-u nisam imao pojaseve što je stvarno odmagalo , sad tek vidim šta oni znače .

Sve u svemu zadovoljan sam za 1.puta na stazi ( sa ovim e36 ) sve 5, malo moram posložiti neke stvari al drugi put bit će bolje, jbg neznaš dok ne probaš . ! auto se mora čipati jer je problem što nevuče iz niskih, to je mana svih 2,5 m50 motora ako ih ne čipaš !! Sve će to bit ok nadam se !

Danas namontiran zadni top original m3, skinuti katalizatori, imao sam neki ručni rad zadnji lonac , to je bilo katastrofa više je odmogao nego pomogao, auto se derao bože sačuvaj, nakon sat vremena vože oglušiš, a i dosta ga je gušio !

Sutra auto ide na tamnjenje šajbi istotako hauba ide u crno mat ( folija ) "ŽIVJELI SPONZORI"

U planu mi je preko zime napraviti generalnu na motoru tako da za iduću sezonu nema premca ! al to će mo još vidit možda stavim 3,5 motor unutra imam jedan povoljan al ko zna !!!

Evo kako je bilo ukratko !!

http://www.youtube.com/watch?v=Moc6psVARF0...D485%26page%3D6

Link to post
Share on other sites

Samo polako bice to sve ok,ne znam koliko bi bilo pametno staviti 3.5 u njega,na primer sa cipom i izduvnom granom od M-a imao bi vise snage od 3.5 motora(ako mislis na m30).

Koji si mu diferencijal stavio?

Link to post
Share on other sites

Samo polako bice to sve ok,ne znam koliko bi bilo pametno staviti 3.5 u njega,na primer sa cipom i izduvnom granom od M-a imao bi vise snage od 3.5 motora(ako mislis na m30).

Koji si mu diferencijal stavio?

Stavio sam gore od 320i dif i poluosovine, neznam dali se može kakva getriba kraća na njega našarafiti !!!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.