Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mozes li reci cijene koliko su te izasli prednji i zadnji M branik, posebno???

Prednji branik original 250 €

Zadnji branik original 150 €

Link to post
Share on other sites

bravo, dobro si ga "ogolio", vidim da sve temeljno radis.... svaka cast

Takve stvari se nikako drugačije ni nemogu raditi nego temeljito :o

Link to post
Share on other sites

Ispušne grane stižu u ponedjeljak , auto je u srijedu gotov sa lakiranjem jer se nešto izjalovilo pa smo morali nešto dodatno lakirati, u petak dogovorena izrada kompletnog auspuha kada završimo ispuh prelazimo na usis i nakon toga na čipiranje

Evo donatora ispušnih grana

dsc00380us7.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

bravoooo doktoreee..... mnogo dobar posao si odradio... extra je ispalo... :) :preved: :preved:

Nije još gotovo , još je ostalo par sitnica što se tiče styling-a , moramo retrovizore zašarafiti , naručene su felge druge koje će biti sam oza drift ( crne sa rubom i par krakova ) kupljeni su stroboskopi za prednje farove ugradnja u subotu , kupljeni xenoni , moramo maglenke montirati, sutra stiže lip za prednji branik i to je to okvirno ..

U subotu ( kad sve bude gotovo ) poslikat će ga majstor fotografije i drifta Zax pa će mo onda viditi kako izgleda :D

Link to post
Share on other sites

Odlicno je ispalo. Tako nesto sam ja planirao na moj bmw da radim kad sam ga farbao ali nije imao majstor ovde kod mene ko bi mi uradio airbrush. Kad se stave i felne bice opasan :)

Link to post
Share on other sites

Znaci bravo, svaka cast, cetitam, fantasticno, extra, vrhunski....do jaja!!!

Kraljevski uradjeno! Cestitam jos jednom!!! :) :preved: :preved: :D :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.