Recommended Posts

Stvarno izgleda neverovatno,svaka cast na trudu :)

Hvala svima na čestitkam , nadam se da će jdući projekt biti još bolji :preved: naravno kada ovoga privedem kraju

Link to post
Share on other sites
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam nista komentarisao ali pratim od pocetka ovaj tvoj rad (kao i onaj post u vezi E60). Stvarno svaka ti cast!!! Vidi se da imas ukusa i stila i da stvarno volis BMW! Napravio si od auta ono sto bi ovde 90% ljudi posedovalo,a i ja medju njima naravno. Svaka ti cast stvarno,i za tuning i za styling i za farbanje,vrh je stvarno! Samo jos da je coupe,poster za zid bih napravio!!! Samo ta ko nastavi,nek sledeci bude bar 3x bolji,pozzz!

Link to post
Share on other sites
Nisam nista komentarisao ali pratim od pocetka ovaj tvoj rad (kao i onaj post u vezi E60). Stvarno svaka ti cast!!! Vidi se da imas ukusa i stila i da stvarno volis BMW! Napravio si od auta ono sto bi ovde 90% ljudi posedovalo,a i ja medju njima naravno. Svaka ti cast stvarno,i za tuning i za styling i za farbanje,vrh je stvarno! Samo jos da je coupe,poster za zid bih napravio!!! Samo ta ko nastavi,nek sledeci bude bar 3x bolji,pozzz!

Na ovo se nema šta reći nego Hvala na riječima potpore

Link to post
Share on other sites

Počela me hvatati neka dvojba oko felgi dali staviti crne felge sa poliranim rubom , ili pak kompletno bijele neznam moram još malo razmisliti

ovo sutra naručujem pa kud puklo da puklo

felgasw3.jpg

Nabavljen diff sa omjerom 4.25 , auto će letiti sa time sada imama 3.15 omjer na autu i 5 blokada 200 km/h, a sa ovim 4.25 planira se nekih 150-160 km/h blokada , al sve će mo viditi

Auto sutra ide na uzimanje mjere za izradu auspuha te nakon 2 dana na ugradnju , nakon toga na klocne skidanje diffa slaganje usisa ...... i onda će mo viditi šta kaže motor, ako izdrži sve ove drangolije onda super a ako ne imam u D jedan kompletan auto sa 90 000 tkm 2.8 kao donator za motor i struju

Link to post
Share on other sites
Sto se letenja tice ipak prevelika razlika u duzini diff, da ne bude pucnjeva u prazno?!

E to i mene muči da ti budem iskren , ali vidit će mo ,

Link to post
Share on other sites

Obavljeno par updatea

Stavljeni shadow line farovi, šalim se na farove i maglenke naljepljna crna folija za zatamljivanje stakala i odlično je ispala

08032008651ly8.jpg

08032008653qq9.jpg

Napravljen kompletan auspuh srednji poluprotočni lonac te zadnji skroz protočni lonac na fi cijevi 50 te stavljene ispušne grane od M3 , zvuk se totalno promjenio , auto je počeo drugačije reagirati na gas te je počeo vući iz niskih okretaja ukratko drastične promjene na voznim sposobnostima .

Sada će mo viditi kako će se ponašati kada se stave još usisne grane od M3 ( itb ) airbox od M3 i napravim čipoteku

10032008657np8.jpg

10032008658wv6.jpg

100320086592dc1.jpg

Link to post
Share on other sites

svaka cast perki , auto izgleda bozanstveno a za ostalo cemo videti u kragujevcu ....

Link to post
Share on other sites
svaka cast perki , auto izgleda bozanstveno a za ostalo cemo videti u kragujevcu ....

A šta je sa Adom , ima li opet ove godine ili ništa

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.