Recommended Posts

Evo napokon da imam auto kakav zelim. 318i mi se nikad nije svidjao, kao da nije bmw. a ovo je prica posebna. Za pocetak dve slike na brzinu, i kratak opis, pa posle pisem sta i kako se desava i radi na kolima.

image590a.th.jpg

image591.th.jpg

Juce stavljeni xenoni u maglenke, u farove. Spakovana muzka, provuceni kablovi... Danas jos plejer da povezem i muzika je relativno gotova. Trabace mi zvucnici, posto su ovi nazad produvali, vesanje pocepano, a na vratima ne rade visokotonci.

Prednji branik je neka kopija, nije losa, al nije ni nesto dobra. Na jednom mestu je pukao, pa to cu kad bude bilo viska para srediti, jer nije mi neki prioritet. uglavnom auto kao auto je extra, ide preterano, zvuk odlican. sve u svemu odlicno. trebaju mu neke felne lepe, M neke bi bile pun pogodak. bice uglavnom.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prvo da vratim dug, pa ugradim plin. pa onda felne i ostale zajebancije. mozda bude u roku mesec dana, a mozda i dogodine... radim na tome.

sad cu ici u garazu opet pa cu poslikati sve da se vidi kakvo je.

vozacevo sediste je malo progledalo na kadici sa leve strane. ne znam dal da diram to ili da ostavim nije strasno. na proslom sam presvlacio jer je bilo jako pocepano. i ima za zakljucavanje menjaca neka zajebancija, stoji sa desne strane usrafljena u konzolu, i kad se suvozacevo sediste dize, da neko udje pozadi, cese o to. a nemam to za zakljucavanje, nije ni taj lik imo sto sam kupio kola od njega, pa bida skinem to. ali treba skinuti svu plastiku oko menjaca. kako se skida?

Link to post
Share on other sites

Pa čestitam Željko,da ga lepo voziš i čuvaš a i on tebe da lepo služi.Dolazim da ga vidim.Jedino se pitam pošto je 1995 god. kako nema bočne migavce,ja mislim da od 93 god. svi imaju.

Link to post
Share on other sites

Nek je sa srecom Zeljko i u zdravlje da te sluzi.... ;)

Jedino se pitam pošto je 1995 god. kako nema bočne migavce,ja mislim da od 93 god. svi imaju.

Nemaju svi, moj je '95 i nema bocne migavce...

Link to post
Share on other sites
kako da nategnem rucnu? povucem je do kraja, i jako slabo drzi.

Moras prvo proveriti dal se nije otegla sajla,a ako oces da je zategnes onda skines kozu na rucnoj, povuces je nazad i videces dve matice koje su na krajevima sajle,njih zatezes i polako proveris koliko ti odgovara...

Link to post
Share on other sites

evo malo slika. danas je prestala kisa, pa napokon sam ga oprao. i bio je mali jedan burnout... bice snimak.

kako sam prao pistoljem, sa stopaljki se skinula folija crna. pa kontam dal da ofarbam u crno samo ono skroz gore, ili u crveno?

1002022f.th.jpg

1002009.th.jpg

1002010.th.jpg

1002011.th.jpg

1002015s.th.jpg

1002018u.th.jpg

1002020x.th.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.