Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uzeo sam ga sa takvim zadnjim loncem... ne svidja mi se kako izgleda. al dobro. bitno je da se ne dernja. i da je zdrav ceo. planira sam da odsecem ova dva patrljka od cevi nazad, i da navarim od prohroma ali sire da budu, taman da lepo popune razmak do branika. i ispoliram te cevke... to je sledece sto su uraditi.

Link to post
Share on other sites

evo ja vec dva dana. stanem kod kola, i divim se sam sebi kako su lepe. kako mu dobro stoje. jos samo da nabavim dve gume da napred navucem. i predrkano ima da bude. mnogo ozbiljnije izgleda auto.

Link to post
Share on other sites

Naći ćeš ti nešto :wub:

Inače, auto je lutka. Mislim da sam ga video pre neke tri nedelje parkiranog na detelinari u desnoj traci jedne od sporednih ulica :preved: kada sam kasnije naišao više nije bio tu...

Link to post
Share on other sites

Spolja: Zadnji ///M branik (ili samo difuzor), ///M pragovi i lajsne za vrata. I to bi bilo to.

Link to post
Share on other sites

bravo leone citas mi misli!

to sam i ja zamislio, bice i to valjda. to mogu sve da odradim za stotinak evra. al jebe me plin. moram njega prvo da ubacim.

milane

to si me video sigurno kod kuma kad sam bio... tu ga parkiram tako uvek, nema mesta na parkingu

Link to post
Share on other sites

idu one u kantu od nedelje. da se niko ne zeza sa njima.

jel primetis ti razliku sa tim gumama sto si stavio, u odnosu na one?

kako se te ponasaju?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.