Recommended Posts

Ali nije isto neupaljena svetla na Terazijama i na nekom neosvetljenom putu! Ne znam da li su stavili da je zatvor za neupaljena svetla samo na neosvetljenom putu ili uvek kada je mrak...

Btw prsluci koje sam kupio su EN 471. Uzeo sam ih u centru Boban 220din po komadu...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije obavezno, ponovljeno vise puta na radiju, televiziji...

Batali radio i tv, nisu oni merodovni. Mozda trenutno nije obazeno ali u predlogu pravilnika pise da je obavezno. Kada pravilnik bude usvojen znace se tacno ali je verovatno da ce to ostati kao obavezna stavka.

Link to post
Share on other sites

ja sam imao priliku da se sretnem van grada po kisi,izmedju 2 osvetljene bandere,znaci mrkli mrak ;)

covece sta je sa ovim prslucima,juce sam obisao ceo obrenovac i samo u jednoj radnji imaju prsluci,i to za 450 din...mislim strasno,,,a realno ne vrede vise od 150 din

Link to post
Share on other sites

U Leskovcu pandura nigde ceo dan pa kontam sigurno su ih zatvorili negde i dali im zivo meso da jedu pa kad ih budu pustili za koji dan na ulicu bice krvavo...

Link to post
Share on other sites

Juce u Sr. Mitrovici, na glavnom buleveru panduracija sa radarom i nije im smetala ni kisa da bi zaustavljali. Slikao sa i neki njihov dzip sa upaljenim svetlima,a stopovi pozadi polupani. Jedan polupan skroz,a drugi ima malo stakla na sebi i pitanje je kada ce da odpadne. Znaci novi zakon ne vazi za sve, vec samo za sirotinju koju ce ovaj zakon da pogodi najvise.

Link to post
Share on other sites
ili u osiguranju gde je auto osiguran... i to daju za dz ;)

svuda dele za dz, to se ne placa, i ne mora da bude bas osigranje u kome je auto osiguran, ja sam otisao do najblizeg i dobio par komada, jer su ti izvestaji svi isti..

Link to post
Share on other sites

meni je auto osiguran kod Takovo osiguranja, a sluchajno sam se nashao u Sava osiguranju pre neki dan, i taman da uzmem izveshtaj, oni mi kazu da mora da bude od osiguranja kod kog mi je osiguran auto?!

Link to post
Share on other sites

Ne znam sta da vam kazem, meni su vamo rekli da su svi isti, i kao nepise na formularu koje ste osiguranje, e sad nekom logikom, ako je to evropski izvestaj, zar nebi trebalo da bude neki standard, i da svi formulari budu isti, na kraju ipak cu otici i do svog osiguranja i uzeti i tamo..

Link to post
Share on other sites
Ne rece mi gde si prvi put otisao po formulare?

krenes u zemun izadjes na glavnu, i samo picis pravo, do sabracajne skole, sa desne strane ima pumpa, odmah posle nje je taj tehnicki, a tamo je i neko osiguravajuce drustvo, ne znam koje, tamo sam uzeo...

Link to post
Share on other sites
krenes u zemun izadjes na glavnu, i samo picis pravo, do sabracajne skole, sa desne strane ima pumpa, odmah posle nje je taj tehnicki, a tamo je i neko osiguravajuce drustvo, ne znam koje, tamo sam uzeo...

Kod Kize u saobracajnoj...xaxaxxaxax

Link to post
Share on other sites