Zimske carolije...


Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da ponovim bitno, dobre uze zimske gume i mora da ide, po mogucstvu sve cetri uze, jel i prednje treba da seku sneg, a ne da se penju na njega i stvaraju otpor!!!

`99-te sam valjao neki benzin sa rwd ladom, uska kranponka nazad, malo tereta u gepek i ide gde god pozelis!

Ljudi docekaju zimu sa sirokim letnjim gumama i onda se cude sto kola nece da idu, obicno se tu nadje neki komsija, koji kaze, pa da to je Bmw on je bulja za sneg, ili nema nista bez mog golfa, bla, bla..., to su sve baljezgarije!!!!

Link to post
Share on other sites
Ljudi docekaju zimu sa sirokim letnjim gumama i onda se cude sto kola nece da idu, obicno se tu nadje neki komsija, koji kaze, pa da to je Bmw on je bulja za sneg, ili nema nista bez mog golfa, bla, bla..., to su sve baljezgarije!!!!

:preved: :prankster2: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Ja sam jutros s mukom izasao uz brdo prema Vidikovcu, ne znam koliko ima smisla da ubacim u gepek nesto tesko... Ni ja nemam mnogo iskustva sa zadnjom vucom pa mi je ponasanje auta totalno cudno....jbg dok se ne naviknem....

Link to post
Share on other sites
Koje bi zimske gume preporucili za e36?

Ja imam alu16' felne pa razmisljam da li da kupujem celicne ili mogu da prodjem i sa ovim...

Pirelli winter 195x65x15, u zavisnosti od faktora brzine od 5000 do 7500 dinara. Imam ih i juce sam ih testirao po snegu i ledu i isao bez problema. Savladavao sam velike uspone, gde nije niko prolazio , a auto je bio pun. Imalo je i snega i leda po putu,

15122009744.jpg

13122009729.jpg

15122009743.jpg

Link to post
Share on other sites
jesi probao da iskljuchish ASC? :preved:

Lemi ne zajebavaj coveka, ASC zimi nikako ne iskljucuj. On ti samo pomaze da ne proklizas.

Link to post
Share on other sites

Ljudi ja bih ipak uzeo protekt gumu koja ima naljevanu saru i do 1 cm znaci cista guma,kazu dje ne moze se izaci sa njom ne truditi se stavljati lance a i uz to je jeftina 30e 15" 35 16" sa njom nema klizanja :preved:

Link to post
Share on other sites

znaci kljucno resenje su gumeposto su kod mene nove savine ali letnje,a sto neko rece komsiju sto baljezga o njegovom golficu da isprangijam :preved:

Link to post
Share on other sites
Lemi ne zajebavaj coveka, ASC zimi nikako ne iskljucuj. On ti samo pomaze da ne proklizas.

pa covek kaze da je probao da se vrti po poligonu, i ne ide mu, zato sam ga pitao jel iskljuchio ASC :preved:

Link to post
Share on other sites
sve cekam neke snimke, ajde bre, klizajte malo i pokazite svetu :preved: lemi, poćeraj tog tvog Y malo u sneg.

ja bih, vrlo rado, al ne mogu ni iz dvorishta da izadjem (imam celave letnje gume :prankster2: ), a kamoli do banjice da stignem :dance3:

jbg, shta da radim kad nije X....

Link to post
Share on other sites