Izgubio sam jedini kljuc, sta sad?


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za siemens i moze da se nadje immo kill dump za za boshka nisam siguran. daj broj ECU-a pa da vidimo sta ima u ponudi. postoje i EWS emulatori ali ajde da vidimo za dzep najbezbolniju varijantu ;)

Link to post
Share on other sites

Moze

Skinite s vozila modul za kodirani kljuc i posaljite ga postom !

Zapisite tocne kilometre od vozila .

Modul je crne boje njcesce se nalazi kod pretinca za rukavice i ima žuti konektor!

cijena je 140€ za jedan kljuc ili 180€ za dva kljuca ili 220 za tri kljuca .

Cijene su za kljuceve bez daljinskog !

Dobijete sirove kljuceve koje vam kljucar treba narezati i palite auto

Lp Goran

Odgovor od jedne hrvatske firme, ja mislim da je ovo skroz ok kombinacija, svaka im cast

Link to post
Share on other sites

120e kljuc...

sto se immo kill-a tice ja to ne bi radio na BMW-u . znam da je sigurica za TDS ali benzinci... jos ni jedan nisam radio, znam da u USA ih rade i za dumpove traze od 75 do 100usd. Immo kill se radi kao i chip tuning. Neki mogu na OBD a neki moraju na programator. U svakom slucaju, kao sto rekoh, ja sniam za to. Za FIAT punto ok ali BMW ne... Na nekoliko mesta (foruma) sam nalazio da je nakon "operacije" pacijent umro (ECU locked). Bilo kako bilo, ima par elektronicara kod nas kojima ni jedan ECU nije problem da urade i cena za tako nesto ide od 50e pa navise zavisno koji je auto u pitanju. Kao sto rekoh, ja nisam za to da se imobilajzer iskljucuje jer onda potencijalnom lopovu ostavljate auto na tacni a da ga otera mu je dovaljan samo lomac.

Link to post
Share on other sites

Ja sam izgubio jedini kljuc od auta.. Sta sad da radim? Radi se o kodiranom kljucu. Jel moram deltu da zovem ili ima neki drugi nacin. Ili mozda da se nekako dekodira komp da mogu sa obicnim kljucem bez koga da palim..

Dajte bre ljudi, vas pola kao da je palo sa marsa majkemi.bez uvrede..ali citam cifre 200E,Nemacka,Radulovic...., a vozite kola od po 15+++ godina.

Evo resenja koje sam ja uradio:

Kupite obican skakavac(Ima ih na limundu za 1500 din),pozovete kljucar Jakovljevic(Mozda ima u imeniku ..mozda ne...ali ga ima na facebooku..kao JAKOVLJEVIC radnja ...nema sajt).Pozovote coveka on dodje ,iscita nesto iz kutije pored ili ispod volana, prebaci kod u novi kljuc i to platite 4700 din.Ako imate kljuc , a treba vam kopija izadje vas (sa njegovim kljucem) oko 70E na 3 komada 60E po kljucu.Svi kodirani svi rade i nema problema.Ja sam uradio 3 komada bez ikakvih problema pale,otklucavaju kola ...itd.Sve sto i original.Inace radnja mu se nalazi preko puta Vidikovacke pijace pored kockarnice Vegas.

Pozdravljam !

Link to post
Share on other sites

Dajte bre ljudi, vas pola kao da je palo sa marsa majkemi.bez uvrede..ali citam cifre 200E,Nemacka,Radulovic...., a vozite kola od po 15+++ godina.

Evo resenja koje sam ja uradio:

Kupite obican skakavac(Ima ih na limundu za 1500 din),pozovete kljucar Jakovljevic(Mozda ima u imeniku ..mozda ne...ali ga ima na facebooku..kao JAKOVLJEVIC radnja ...nema sajt).Pozovote coveka on dodje ,iscita nesto iz kutije pored ili ispod volana, prebaci kod u novi kljuc i to platite 4700 din.Ako imate kljuc , a treba vam kopija izadje vas (sa njegovim kljucem) oko 70E na 3 komada 60E po kljucu.Svi kodirani svi rade i nema problema.Ja sam uradio 3 komada bez ikakvih problema pale,otklucavaju kola ...itd.Sve sto i original.Inace radnja mu se nalazi preko puta Vidikovacke pijace pored kockarnice Vegas.

Pozdravljam !

jeste, za golfa !

Link to post
Share on other sites

Sta da vam kazem placajte 200E ......

Opet mudrujete, a niste ni probali.Hvatate se za "rec" i to je to.Niko nije obratio paznju na

a treba vam kopija izadje vas (sa njegovim kljucem) oko 70E na 3 komada 60E po kljucu.
....bitno je da se smejete i izracunavate koliko za Golfa kosta.Ja govorim za E39 1996 i E39 2002 koje imam i za koje sam radio kljuceve.

Medjutim ovde je izgleda problem nekom ponuditi pomoc ...pa i necu vise.

Pozdravljam !

Link to post
Share on other sites

Jakovljevic (obucar) na pijaci NE RADI KLJUCEVE ZA BMW tako da ja stvarno ne znam kako je tebi mogao da uradi za E39 a i nije mi jasno kako si uspeo da mac za E39 spakujes u skakvac od 1500din. kako god, moja ponuda stoji i siguran sam da ga niko u gradu nece raditi za manje. To sto jakovljevic radi za 70e je kljuc za G4 a ne za BMW, kod mene je takav 6000din !!!

@miki: ne moras da ga zoves, dodji u ponedeljak odvescu te kod njega posto je blizu.

Link to post
Share on other sites
Jakovljevic (obucar) na pijaci NE RADI KLJUCEVE ZA BMW tako da ja stvarno ne znam kako je tebi mogao da uradi za E39

U decembru prosle godine mi je uradio 3 komada po 60E.Milos se momak zove i radi kljuceve za automobile.......apsolutno nemam razloga da lazem.

i nije mi jasno kako si uspeo da mac za E39 spakujes u skakvac od 1500din

Da si procitao post ne bi me ni pitao ovo......nije pakovao u njega nista....nisam ni radio skakavac za BMW...vec je bilo naglaseno da se pogleda na Limundu ...bilo je i za BMW ...ali ne skakavci.

To sto jakovljevic radi za 70e je kljuc za G4 a ne za BMW, kod mene je takav 6000din

Kod tebe 6000, kod njega 2600 din za Golf 4.

I ono najbitnije,dobijas kljuc za 5 minuta .....ne cekas ceo dan.

Link to post
Share on other sites

Sad me vec pravis budalom. Ja citam ono sto si napisao a ti izgleda ne znas sta si napisao. Kako god, meni samo nije jasna jedna stvar. kako je Jakovljevic tebi napravio prosle godine tri kljuca za E39 a ove godine ne moze da napravi za E36. Radi se ostom tipu kljuca (rolling code). No, nebitno, svako moze i treba da radi onako kako misli da treba. Ovo sto ti pricas malo nema smisla. Idi jos jednom do njega pa proveri za svaki slucaj posto si u fazonu da pomazes ljudima a ovako im samo odmazes jer dajes pogresne informacije ;)

Link to post
Share on other sites