Molim preporuke za neki autic...


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljiljo, ako hoces mali auto, mali potrosac, zenski auto, a da opet ostanes u ovoj BMW druzini, pogledaj MINI ONE ;) Doduse neces naci tako mlad Mini za te pare ali malo matoriji hoces. Pogledaj tako nesto.....

Link to post
Share on other sites

Ja sam prosle godine kupio zeni Ford Fiestu 1.4 TDCI 2007 godina , tada platio 7000e od opreme standardno klima podizaci servo abs . Za grad dusu dalo potrosnja 4.5 l. Od kvarova za sad nista -redovno ulje i filteri. Vidim da su u uzem izboru samo benzinci ali neko moje razmisljanje je da za svakodnevnu voznju sa puno kilometara nista bez dizela.

Link to post
Share on other sites
Ljiljo, ako hoces mali auto, mali potrosac, zenski auto, a da opet ostanes u ovoj BMW druzini, pogledaj MINI ONE ;) Doduse neces naci tako mlad Mini za te pare ali malo matoriji hoces. Pogledaj tako nesto.....

Mini nije zeniski auto, Mini je pederski auto.

Nije mali potrosac, pije ko lud, ne ide, trese, drzi ko pegla ali se kvari ko mlijeko fan frizidera.

Link to post
Share on other sites
Mini nije zeniski auto, Mini je pederski auto.

Nije mali potrosac, pije ko lud, ne ide, trese, drzi ko pegla ali se kvari ko mlijeko fan frizidera.

Ukratko...Jeftina, minijaturna kopija BMW-a... ;) :) :D :D :D :bomb: :lol2:

Link to post
Share on other sites

Iznevericu ja VAS ;)

Situacija je sledeca....ovaj moj auto je odlican...odlicno ide, nemam nikakvih kvarova, jedan od najpouzdanijih auta koja sam vozila u zivotu.....potrosnja od nekih 10-11 lit je podnosljiva ali ne i za plan koji sledi:

....U narednih 1-2 godine selidba na 40tak km van Bgd :preved: (bice mi divno – zvacu vas u posetu :preved: ) i svakodnevna voznja...te stoga biram neku noviju i racionalniju varijantu...

Link to post
Share on other sites

Opel Corsa 1.3 CDTi,izuzetan auto,lepo ide a malo trosi....nije skup za odrzavanje!:lol:

Peugeot 206 ili Citroen C3 sa 1.4 HDi motorom,ista prica.

Renault Megan 1.5 dCi

Link to post
Share on other sites

Zavisi kako koji model citroena inace sto se originalnih delova tice znaju dobro da isprazne dzep!

Astra Classic II 1.4 TwinPort (nije bas mala, ali eto...), plindzu u nju i problem resen.

:lol: :e30: :D odlican auto!

Link to post
Share on other sites

Aj da ti prodam reno megane 2006,1.5dci pazi ljubicaste boje,mnogo je lep i kad napunis tank zaboravis kad si sipala.

u odlicnom je stanju,registrovan,bukvalno nema ulaganja,potrosnja mu je 4-5l.

To je megane 2,ako neznas kako izgleda,ako si zainteresovana poslacu ti slike.

cena 6000e.

Link to post
Share on other sites

Bas to, za 8 soma extra 318d i trosi ko astra a ide fino jos ako ubodes ocuvanog onda ti ni troskovi odravanja nece biti veliki a sto je najbitnije neces nas izneveriti. :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Obidji uvoznike automobila koji tise svidjaju jer uvek imaju na prodaju polovnjake koji su malo presli i u garantnom roku su,korisceni kao test ,zamenskaili sluzbena vozila.Mozes i da probas kod lizing kuca jer imaju dobru ponudu oduzetih vozila.

Link to post
Share on other sites