Recommended Posts

BG CAR SHOW / 08.03.2010. - 14.03.2010.

logo_carshowb1.jpg

Izložbeno-prodajna priredba - Sajam automobila pod nazivom "BG CAR SHOW" okuplja sve uvoznike i distributere putničkih automobila.

Kompletna ponuda vodećih svetskih proizvođača automobila domaćoj publici i potencijalnim kupcima predstavljena je kroz jedinstvenu scenografiju sa unificiranim i jednoobraznim izložbenim prostorima opremljenim u režiji Beogradskog sajma.

Sa izložbom prateće industrije, delova i opreme, kao i garažno-servisne opreme upotpunjen je program ove manifestacije.

Test vožnje, nagradne igre i druge zabavne i takmičarske aktivnosti afirmišu novitete auto industrije kroz aktivno učešće posetilaca.

opsirnije na linku:

http://www.sajam.co.rs/active/sr-latin/hom...m_id/24115.html

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
novo-dobro-jeftino :girl_cray2:

To sigurno ima... :preved:

Link to post
Share on other sites

ajde ako ste raspolozeni u ovoj temi da se dogovorimo pa svi sa foruma(koji bi isli) da idemo istog dana, ja idem sigurno za sada nemam odredjeni datum, a voleo bi da se vidimo i skupimo u sto vecem broju, obidjemo sajam i posle negde na pice/klopu ako ste za naravno ? ? ?

Link to post
Share on other sites

Bio. Najgori sajam u zadnjih 15god. Oseca se kriza nenormalno. Mercedes je godinama unazad zakupio celu halu, sad im je stand manji nego Suzukijev. Bmw isto nista specijalno... Moze da se vidi bmw 5 gt... Prostora izmedju standova koliko volis. Nikad tako nije bilo. Sto se motora tice, nema Honde, nema Kawe... Mesto gde su pre zauzimali prodavci pneumatika, sada je poluprazno, kao da je neko bacio bombu... Sve u svemu bacenih 300din.

Link to post
Share on other sites

Sad se vracam sa sajma...

Nova petica me oborila sa nogu - priznajem da sam se zaljubio !

Komentar drugara koji radi u Delti da je bio pre dve nedelje u Portugalu i da je vozio F10 kao i da e60 nije ni do kolena novoj petici _ samo je dodao ulje na vatru...

Za najvise 10 dana idem na test drive :lol:

Nista drugo od vozila me nije interesovalo...

Link to post
Share on other sites
Sad se vracam sa sajma...

Nova petica me oborila sa nogu - priznajem da sam se zaljubio !

Komentar drugara koji radi u Delti da je bio pre dve nedelje u Portugalu i da je vozio F10 kao i da e60 nije ni do kolena novoj petici _ samo je dodao ulje na vatru...

Za najvise 10 dana idem na test drive :clapping:

Nista drugo od vozila me nije interesovalo...

I meni je vrh ova nova, ali i E60.. I samo bi zbog nje isao na taj glupavi sajam.. :)

Link to post
Share on other sites

Photo0023.jpg

Evo jos jedne slike sa prednje strane iz salona pa prokomentarisite meni je ovo vrh,a bio sam i na sajmu i stekao utisak da je medju losijima,da pohvalim opet BMW imao je najbolju ponudu na standu.

Link to post
Share on other sites