Recommended Posts

Mozeli mi ko reci koliko kosta lezaj prednjeg tocka za BMW324td. iz1989 e 30 I imali spasa mom lezaju koji se cuje da bruji samo na pravcu u toku skretanja levo,desno prestane da bruji.cuo sam da se zadnji dotezu ali prednji? :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Imam i ja problem sa lezajevima, u poslednjih par dana se jako cuje neki lezaj ja sumnjam na prednji desni ali bih menjao oba prednja, gde ima da se kupe i koje su cene od prilike cisto da znam sta me ceka, kad skrecem u levo ne cuje se a kad idem pravo ili desno cuje se da uuji ne znam zasto se to desava... :( I na volanu osecam neke neravnine kad skrecem u desno i to me cudi, ne vuce u stranu na pravcu i ne trese se volan izbalansirane su gume ali kad okrecem volan osetim neke nepravilnosti ne umem da opisem ali kao da nesto melje kad pomeram volan... :( Da li neko moze da mi pomogne? Razmisljao sam i o tome da uzmem polovne lezajeve od nekoga ko rastura bmw-ove jer sam cuo da novi nisu ni za q... sta mislite o tome?

Link to post
Share on other sites

Polovan deo moze da crkne i dan po montiranju, a i ne mora, pitanje je ko ima zivce da preuzme rizik. Svojevremeno, ja sam na kockicu stavio nov, za 50-ak evra, i presao jos 15.000km, a onda sam prodao auto,ali ne sumnjam da i dalje radi svoj posao

Link to post
Share on other sites

U jbm ti, 75e za jedan lezaj tocka... Ne bih uzimao najjeftinije jer znam da nece trajati ni pola od onoga koliko traju kvalitetniji tako da bih uzeo tu skuplju varijantu ali jbm ti to mi je bas velika cifra, prvo sam razmisljao da menjam sva 4 lezaja i po glavi mi se motala cena od oko 200e i to mi je bilo mnogo ali sa jedne strane i ok jer znam da cu posle toga biti miran duzi vremenski period, ali sam omanuo, nema mi druge nego da to malo saceka dok ne skupim kes i to kvalitetno odradim. :) Hvala na informaciji! :preved:

Link to post
Share on other sites