Recommended Posts

Hvala brate leon63,evo danas sam ofarbao prednji grill u crno,posto nisam mogao da montiram onaj sto mi je Gadafi poslao,Baki bio si u pravu.Veca je rupa tj. trebao bi da menjam prednji vezni da bi stalo kako treba,takodje je ofarban i kachket koji ce se sutra montirati posto se trenutno suschi evo par slika.Slikao sam telefonom pa su slike malo losije.

Image009.jpg

Image008.jpg

ovaj gril je nov

Image010.jpg

Image013.jpg

Image011.jpg

Hteo bi jos jednom da se zahvalim Gadafiju za delove. :vampire: :vampire:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta je tu je,grill je kod mene,ceka te kad se budemo videli vraticu ti ga ili imas nesto drugo na umu,i ja isto mislim.Sa cime naj bolje da ga zalepim da dobro drzi.

Link to post
Share on other sites

Kačket mu daje poseban šmek. I Ja sam Gadafijevog mišljenja, viđao sam tu kombinaciju i meni se iskreno nesviđa. Ali o ukusima nema rasprave. :lol: ;) :lol2:

Link to post
Share on other sites

Hvala brate leon63,evo danas sam ofarbao prednji grill u crno,posto nisam mogao da montiram onaj sto mi je Gadafi poslao,Baki bio si u pravu.Veca je rupa tj. trebao bi da menjam prednji vezni da bi stalo kako treba,takodje je ofarban i kachket koji ce se sutra montirati posto se trenutno suschi evo par slika.Slikao sam telefonom pa su slike malo losije.

matori, nov vezni lim za taj noviji grill ti uopshte nije skup, veruj mi to bi ti se jako isplatilo da zamenish, mnogo je lepshi auto sa tim grillom

Link to post
Share on other sites

Hvala,hvala,i ja mislim da mu je bas lepo seo kachket i bas ide uz ovaj zadnji spojler.Da je lip ovo bi ga pojelo,tj ne bi se ni videlo.Za gril cu jos da vidim sta cu da radim,sigurno bi lepse izgledao ali ni ovako nije lose. :lol: ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Danas stigao paket iz Nemacke :clapping: ,24 komada-hidropodizaca,NOVO, koji ovih dana treba da se montiraju.Konacno necu vise slusati ono gadno klepetanje iz motora,evo par slika.

Hidrop11.jpg

Hidrop21.jpg

Hidrop31.jpg

:rolleyes: :dance3:

Link to post
Share on other sites