Recommended Posts

maglenke poslatepre neki sat :crazy: jbg zbog nekih prilika neprilika nije moglo pre ...obrati se vladi88 oko prijema poslao sam njemu nesto i u tom paketu su i maglenke ....uzmi samo skini sijalice i operi ih iznutra i ima da sijaju ko sunce :pilot:

ok,cuo sam se sa Vladom i sve je dogovoreno-hvala ti jos jednom :D :beach: :boast: :D :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

IMG_2061.jpg

IMG_2062.jpg

evo nekih slika sa pranja,ne znam kako je kod vas al u NS-u su napravili ovih 10 boxova i mozes da peres auto od 00-24h ima i usisivaca,prava uzivancija kad ne znas sta da radis :D

Link to post
Share on other sites

eeeeh blago vama, u PG je vjeciti problem oko pranja auta, svaka praona je full non stop... e sad kad stavis maglenke sledece nek ti budu bijeli zmigavci... :D

Link to post
Share on other sites
eeeeh blago vama, u PG je vjeciti problem oko pranja auta, svaka praona je full non stop... e sad kad stavis maglenke sledece nek ti budu bijeli zmigavci... :D

bice i to :D ima da izgleda mnogo lepse

Link to post
Share on other sites

Stavi si feluge, lepo...sad josh malo spustanje. I stavi mu neki top na izduv mnogo ce bolje izgledati.

Pozz

Link to post
Share on other sites
Stavi si feluge, lepo...sad josh malo spustanje. I stavi mu neki top na izduv mnogo ce bolje izgledati.

Pozz

Felne su moje ali sredjene,a sto se tice spustanja to ce da saceka jer sam ovih dana u buli.Promenio obe kugle a tu su i vertikale,filter goriva,svecice i na kraju drugi hladnjak,posto je lik pre mene ciji je bio auto nekako skrpio hladnjak "sacuvaj boze",konacno je procureo pa tako da sam se iskesirao mozes i da zamislis. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
Auto je na prodaju :preved: :preved:

?????????????????????????????????????????

Sto bre covek?!?

Sto ga prodajes? Bas si lepo poceo da ga sredjujes....

Link to post
Share on other sites
?????????????????????????????????????????

Sto bre covek?!?

Sto ga prodajes? Bas si lepo poceo da ga sredjujes....

Upao u bulu brate,zao mi je dodje mi da placem na sav glas.

Link to post
Share on other sites

Ljudi,poludeo sam danas od razmisljanja i ustanovio da ne prodam auto,takodje zahvaljujem i Vladi88 koji me je podrzao u tome a i zao mi je da vas napustim,jednom BMW iuvek BMW :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

Nema na cemu! Samo napred ocemo svi da vidimo do kraja sredjenu makinu!!! Zato smo i tu da pomognemo jedni drugima i podrzimo jedni druge!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
stvarno je lep!!volim sivu boju ali samo kad bi stavio malo vece felne??sta mislis??

U pravu si za felne 17"-ke bi legle samo tako,sigurno jednog dana.Maglenke su namestene,sutra slike. :)

Link to post
Share on other sites