Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

ooo svaka cast druze ,tek sada videh da si postavio slike .sad izgleda ono pravo :prankster2:

koji su sledeci planovi ? vece feluge malo spustanja?

imam za zadnju soferku kacket , ako treba javljaj pa saljem :prankster2:

Link to post
Share on other sites

imam dva jedan je nov njega prodajem ili ga mozda namestim a ovaj drugi ako hoces da ga stavis kod tebe platis ga koliko i mene izneo 10 evra ili gajbu piva ... za 17 jevljaj na vreme do koje cifre da trazim sad na zimu treba da se pazare...

Link to post
Share on other sites
imam dva jedan je nov njega prodajem ili ga mozda namestim a ovaj drugi ako hoces da ga stavis kod tebe platis ga koliko i mene izneo 10 evra ili gajbu piva ... za 17 jevljaj na vreme do koje cifre da trazim sad na zimu treba da se pazare...

Moze,uzimam tvoj,i za koliko mozes da nadjes crni grill kao tvoj.

Link to post
Share on other sites

ja sam gril platio oko 120 franaka ne znam koliko je to eura .a na ebay su jeftiniji oko 45-50 evra (i putarina 17 evra) . imam ja jedan gril isto viska :prankster2: (bas imas srece ) ali je hrom (niviji tip prosireni restajl) porucen je za jednog M-e36 pa taj lik odustao(nov) .mozes da ga uradis da bude crn samo skines hrom presmirglas je finijom smirglom izlakiras ...i to je to

1610709-2.jpg

Link to post
Share on other sites

Ne brini necu,hteo sam da ga prodam pre Nemacke pa tamo nesto da kupim,al sad vise nije na prodaju.Javi mi ti jos u subotu u koliko sati i gde.Hvala i pozz. :prankster2: :prankster2:

Link to post
Share on other sites

bolje na e-mail posto mi je neko iz administracije brckao nesto po mom control panelu pa PM nit mogu da saljem niti dobijam .Detaljnije o ostalom cemo preko fona .

ps:nadam se da si sacekao posiljku.

pozdrav

Link to post
Share on other sites

Ima sve samo mu fali klima a podizaci ce se ugraditi,koza mi ne treba imao sam je i nikakve koristi od nje ;) osim sto lepo izgleda.A to sto je automatik,uopste mi ne smeta,i to ima prednosti a i mane.Ipak hvala.

Link to post
Share on other sites