Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vec drugaciji auto, ali sto mu fale beli zmigavci...

Brate, u Autokaroseriji (tamo u Radnickoj ulici), ne verujem da su vise od 10 eura po komadu, jest da nisu originali, ali dobro leze. Ja sam tamo kupovao za mog i bili su ok!

Ej, i zadnji okvir od tablice dunes u boju auta, a prednji prvo stavis, ali mat crni. ;)

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Znam za te u autokaroseriji,vec sam bio uzeo al sam morao da ih vratim jel su bili falicni,tako ti je kad hoces jeftino da prodjes.

*ebem li ga! To je onda izgleda kako kad naletis. Kazem ti, moji su bili ok! Vidi se i na slikama.

Mozda sad imaju jos vecu furdu, nego kad sam ja moje kupovao. ;)

Link to post
Share on other sites

fabricko cist izgled, fale mu bas ti migavci,sa crnom pozadinom posto su farovi crni, mada po meni na ovu boju auta bolje stoje hrom al ajde, sta da se radi.

Felne bi u ovom slucaju isto ofarbao u crnu boju i zatamnio bi mu malo stakla. A o spustanju i da ne govorim. Sve u svemu za entuzijaste uvek ima posla :) pa ti sad vidi... da li imas vremena

btw mogu da ti nabavim to sto ti treba ;)

Link to post
Share on other sites

Bice i belih migavaca,maglenke cekam od Gadafija,a za ovo ostalo kako budem stajao sa kesom.I ja bi voleo da ga spustim,felne da mu uradim,zatamnim stakla,videcemo,polako nemoze sve od jednom. ;)

Link to post
Share on other sites

Moze tebra,reci kada i gde da se nadjemo,npr. u nedelju sam slobodan ceo dan a bogami i ponedeljak. :blink:

Moze nedelja, medjutim morao bi ti doci do mene posto ja trenutno nisam mobilan.

Javi se na 063 76 12 588.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

lepe felnice, steta sto ti auto nije crvene boje pa da ofarbas felne u belu boju... siva je nekako klasicna boja i onda mu felne dodju kao neki najnormalniji detalj na autu

Link to post
Share on other sites

To su 15''-ke,peskiranje-20 eur sva 4 tocka,i farbanje 50 eur. ,to je za mene posto mi je radio jedan prijatelj. :angry: a ispale su extra,kao nove jos imaju perle u sebi pa se sijaju na suncu kao lude.

Link to post
Share on other sites

malo muke oko postavljanja ovih slika al konacno i ja,pozdrav braco

7_img_0116a426.jpg

7_img_0117a432.jpg

7_img_0121.jpg

malo i iznutra

Auto Ti lepo izgleda, posebno za svoje godiste. Sto se tice "budzenja", ukusi su razliciti i svak neka stavlja na svoj auto sta pozeli. Predlog za zadnje stopove, da ne stavljas crveni sprej, nego sivim da ofarbas komplet gornji deo zadnjeg stop svetla. Mnogo ce lepse izgledati nego sa crvenim. Ako treba pomoc u Nisu ima tri dobra otpada sa BMW delovima za stajling. :angry: ;) :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

maglenke sam ti spakovao ...ovo ostalo nisam naso bas nesto povoljno .krecem najverovatnije u petak teram neke narucene motore tako da sam u subotu tamo ako Bog da , u prolazu mozes da me sacekas negde pa ti ih ostavim.u nedelju se vec vracam nazad .ako bude nekih izmena javljam .budi u pripravnosti u subotu ili nedelju :o poz

Link to post
Share on other sites

maglenke sam ti spakovao ...ovo ostalo nisam naso bas nesto povoljno .krecem najverovatnije u petak teram neke narucene motore tako da sam u subotu tamo ako Bog da , u prolazu mozes da me sacekas negde pa ti ih ostavim.u nedelju se vec vracam nazad .ako bude nekih izmena javljam .budi u pripravnosti u subotu ili nedelju :D poz

ok,nema brige, imas moj broj mobilnog,cekam. :D :D ,tek danas sam osposobio komp.,neki virus ga napao.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

maglenke poslatepre neki sat :D jbg zbog nekih prilika neprilika nije moglo pre ...obrati se vladi88 oko prijema poslao sam njemu nesto i u tom paketu su i maglenke ....uzmi samo skini sijalice i operi ih iznutra i ima da sijaju ko sunce :D

Link to post
Share on other sites