Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

image0133r.jpg

image0134s.jpg

image0135.jpg

image0136d.jpg

Evo,samo nekoliko slika da okacim...da vidite kako stoje...ja sam odusevljen...ima tu jos posla ali,polako...ako imate koji komentar,pisite...

Bice jos slika,ljepsih i boljih..ovo je samo na brzinu i slike su sa telefona...

Casper,valja li ovo sto?

Link to post
Share on other sites

E,zivota mi,ja ga pitao sto je stavio ove tegove,mogao je zalijepiti na unutrasnjoj strani felne a on kaze: Moraju ovi,dobro je to :)...mislim da kod njega necu ni konja vise potkivati :D...razmisljam se da prefarbam sredisnji dio felne,oko sarafa...ovako...

63472958e.jpg

Sta ti mislis?

Link to post
Share on other sites

U pravu si...siva boja je trebala biti svjetlija...ali,felne su uradjene do perfekcije,bas sam zadovoljan...ove felne se u narodu zovu "pomorandze",cesto sam ih vidjao na nekim nabudzenim golfovima i na VW Corradu,i uvijek sam govorio da mi se svidjaju...eto,da ne bi tebe,nista od felni... :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Stavljen je novi prednji branik i maglenke...sasvim slučajno se zadesih kad je neki momak iz Nk-a razvaljivao jednu kockicu...koštalo me je 10€,sve... :preved: ...kad mognem izbacam slike...pozdrav!

Link to post
Share on other sites
Da li si ti ovo zamazao ili prelepio farove? :preved:

Brzo obrvice, nije ti to golf bre :blink:

A to je bilo,ko zna od kad,prijenulo,nevjerovatno...e,vjerujes li mi da sam sinoc dobio na Limundu obrvice za 10€? :blink:

Dako mi ovaj momak mogne nekako to poslat'...ako ne,moram nedje drugo traziti...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Evo i mene,nije me bilo neko vrijeme...radi se :)

Zaradilo se ponešto i čim bude isplata kupuju se još 2-je nove gume i presvlače se sjedišta :(

Pozdravljam vas sve,pa kad to odradim kačim slike...

...evo sad samo par slika sa maglenkama...

image0155t.jpg

image0158u.jpg

Link to post
Share on other sites

Hvala brate...volan je MOMO ali sam samo stavio ovu kozicu preko dok ga ne presvucem,to mi je 60€...pa kad budu pare odradicu i to...da,felne su mogle biti malo svjetlije ali jbg,takve sam ih dobio...na suncu su mnogo bolje :(...

Link to post
Share on other sites

Hvala :)

A ove zmigavce sam ja napravio od neke plastike,jer me je neko udario na parkingu pored faxa...jedan zmigavac mi je slomljen kao i stari branik...srecom,našao sam jeftino novi branik ali nijesam mogao naći zmigavac,pa sam nešto improvizovao dok ne nadjem...ne izgledaju toliko loše :)

Link to post
Share on other sites
  • [kick] changed the title to E30 325i
  • CasperBg82 featured and unfeatured this topic