Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi,danas sam se bavio zatamnjivanjem :D...

Zatamnio zadnji dio auta i prednje žmigavce...

Evo slika :)

image019fo.jpg

image022vm.jpg

Slike su malo lošijeg kvaliteta ali...jbg :)

Razmišljam da zatamnim i prednja bočna stakla...šta mislite?

Link to post
Share on other sites

Nijeste mi dali savjet,da li da zamamnjujem i prednja bocna?...zadnja sam zatamnio folijom od 50%...mozda sam trebao prednja 20%?...i da li je tesko skinuti prednje prozore?...ajte,ljudi,pricajte,ne mogu ovo bez vas :)

Link to post
Share on other sites

E,ljudi,danas mi je u posjeti bio naš drugar Žakson sa njegovim bijelim e30 :)

Krenuo čovjek sa curom na more i svratio da pozdravi drugara sa foruma...SVAKA ČAST na gestu!...ja sam se potrudio da budem dobar domaćin,u čemu sam,nadam se,i uspio...ispričali smo se k'o da se znamo 100 godina :)...jedino ću mu zamjeriti to što me je probudio u 8h...a to je,kod nas Crnogoraca,vrijeme dubokog sna :D

Auto mu izgleda PAKLENO,kao što i znate...

Evo i nekoliko fotki što sam ja slikao a on će u njegovom topic-u okačiti svoje:

photo0069l.jpg

photo0070yu.jpg

photo0071ym.jpg

photo0072g.jpg

Link to post
Share on other sites

Danilo, hvala na lepim recima i gostoprimstvu... ''Znamo'' se sa foruma, a ne prolazim svaki dan kroz Niksic, pa rekoh kako da prodjem, a da ti se na javim :P ...Odlican si domacin, a i auto ti je odlican, sto bi ti rekao klot, fabrika, ali sve je na svom mestu, uredno i sa ukusom... Samo nemoj da ti opet sklizne noga sa kvacila, steta bi bilo, ne zbog tebe, nego zbog auta :P haha, salim se, naravno.

Vidimo se u Beogradu, Boze zdravlja :D :e30:

Link to post
Share on other sites

:D :D :D

E,kako mi je milo što ste mi došli ne mogu ti opisat' :)

Volio bih da sam te vodio na trke ali,biće i toga,Bože zdravlja...

Volio bih i da si mi došao u kuću,na pršut i staro dobro Nikšićko,ali,onda drugi put :)

Znaj da sam tu za šta god treba,bez ustručavanja...a,ako budem doliazio u BG,javljam se,NARAVNO... :)

Pozdravi curu i BMW-a...naravno :D

Link to post
Share on other sites

Evo i od mene nekoliko fotki B)

A tebi Danilo ako nesto zatreba odavde, broj imas, tako da....a kad budes dolazio ovde obavezno se javi...nemam prsut i Niksicko, ali mogu da kupim, pa da se osecas kao kod kuce :lol: ;)

dsc02986bf.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc02985e.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc03009o.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc03010n.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc03013tk.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

:D :D :D

E,pošteno vala Žaksone :)

Samo nemoj pršute da fali,pa možemo i Jelen pit' :)

Slike su predobre,baš...svaka čast...ovu poslednju sam stavio za pozadinu :)

Hvala na svim lijepim riječima brate...nadam se da ćemo se družiti još puno,puno...samo Bože zdravlja!

Link to post
Share on other sites

Hvala Deki,ali imam vec jedan mali i jedan veliki sto ne rade...ekrani su im se razlili...a ni instalaciju nemam...kad bih mogao naci mali BC sa instalacijom bilo bi super,nije mi hitno,nego mi Zakson rece da bi valjalo da imam mali BC :) ..trazim ja to odavno ali nema niko...

Link to post
Share on other sites
  • [kick] changed the title to E30 325i
  • CasperBg82 featured and unfeatured this topic