Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam manijak da toliko puta saljem post ali eto zanimalo me je i nervira me jedna znacka, obicno na autu ima dve a sada trenutno 6 sa sve znackama na felnama.

Link to post
Share on other sites

koliko ti trosi po gradu i kako si zadovoljan motorom?

stavio si sliku u avatar kao za oglas trazim zenu xexe..

Link to post
Share on other sites
koliko ti trosi po gradu i kako si zadovoljan motorom?

stavio si sliku u avatar kao za oglas trazim zenu xexe..

Ahahahahahhahahahahahahahahhaha, pa dobro 540 nije za baciti, ove sadasnje to kalkulisu, znaju i koliko trosi i kolika je registracija pa tako biraju :dance3:

Link to post
Share on other sites

Umerenom voznjom, bez jurcanja 17-18l plina. Autoput 160km 10l plina. Gorivo guta mnogo vise, nemam lambda sonde, pa zato..

Link to post
Share on other sites

Nadrkana petarda, nema sta, jos par detalja ( prednji branik, bubrezi, lip pozadi i neke zajebanije felne iz BMW kolekcije 18 ili 19" ) i onda over the top... 4000cc je za debeli respect.

Link to post
Share on other sites
Hwala swima na pohwalama, lepim recim za moj ljubimca.. Hajde bacajte wase da widimo cime wi raspolazete.

mi smo odavno predstavili svoje automobile,moras malo da pregledas ovih par hiljada bmw-a u automobili clanova.. :(

Link to post
Share on other sites
Nadrkana petarda, nema sta, jos par detalja ( prednji branik, bubrezi, lip pozadi i neke zajebanije felne iz BMW kolekcije 18 ili 19" ) i onda over the top... 4000cc je za debeli respect.

mislim da je 540 4400ccm-286ks...zar ne?

Link to post
Share on other sites
137000 din je registracija a Seseljeva taksa je 97000 (taksa luksuza..)

Pa to je skoro dve i po hiljade evra za godinu dana, sacuvaj me Boze. Pa mene moj E39 u Nemackoj kosta godisnje ukupno (porez,tehnicki i osiguranje) 510 evra. :)

Link to post
Share on other sites