Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisi je dobro zalepio. pogledaj kod mene na slikama kako je zalepljena. treba da bude skroz na ivici gepeka.

inace jako lep detalj!

Link to post
Share on other sites

nisi je dobro zalepio. pogledaj kod mene na slikama kako je zalepljena. treba da bude skroz na ivici gepeka.

inace jako lep detalj!

Ne vidi se na slikama dobro, sija dosta, inace je na samom kraju uredno zalepljen poput tvog.. I ja kada gledam slike vidim da se lose vidi, inace uzivo je bas na mestu..

Link to post
Share on other sites

Ovo je za 10. Jos stopke i ... :thumbsup:

Bice i stopova.. Ovaj lik iz nemacke sto je trebao da mi donese, lozi me vec 3-ci mesec i to sam odustao, tako da idem preko nekog drugog kanala..ali svakako ce biti..

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Svadbarsko vozilo by Alkoni :D

Nasao sam skoro na otpadu Alpine kao tvoje,i preturio ceo otpad ne bih li nasao cetvrtu,na kraju nisam uspeo,a ponadao sam se da cu zimski set da pakujem na alpinama :(

Link to post
Share on other sites

Svadbarsko vozilo by Alkoni :D

Nasao sam skoro na otpadu Alpine kao tvoje,i preturio ceo otpad ne bih li nasao cetvrtu,na kraju nisam uspeo,a ponadao sam se da cu zimski set da pakujem na alpinama :(

Jel ti fali siroki falc ili uzi? Mislim da ti mogu pomoci..

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Da osvezim malo temu.. U proteklom periodu se radilo oko auta i pocastvovan je registracijom izmedju ostalog.. Slike ce biti u toku dana..

Link to post
Share on other sites

Zamenjene fabricke sijalice u pozicijama sa led diodama, prelepo i po danu i nocu, lepo se uklopilo sa xenijama :dance3:

27012012228.jpg

Stigli i stopovi.. :dance3: :dance3:

image1359b.jpg

image1358c.jpg

image1357.jpg

I naravno, tablice..

image1548.jpg

image1549l.jpg

Odradjen mali servis, ukljucujuci i separator uljne pare, servis plinskog uredjaja i prezimili zimu kako treba..

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...