Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne to je tachnije 1,370 e :)

Ne kapiram.......137000+97000.....?? 1370 evra + 970 evra.......ili samo 1370evra? Kako god okrenes uzasno skupe dazbine za auto. Meni bi ovde osiguranje i porez za M5 (E60) bilo nesto oko 700evra godisnje.......

Link to post
Share on other sites
Ne kapiram.......137000+97000.....?? 1370 evra + 970 evra.......ili samo 1370evra? Kako god okrenes uzasno skupe dazbine za auto. Meni bi ovde osiguranje i porez za M5 (E60) bilo nesto oko 700evra godisnje.......

Sta bi bilo 700eura????Parking godisnji??

Link to post
Share on other sites

Jbg dazbine su nenormalne, a do kada ce to tako biti, verovatno niko ne zna.. nego kao sto sam u predhodonom postu pusao, ZIVELI INVALIDI a i velike kubikaze zajedno sa njima :preved:

Link to post
Share on other sites

1370e je sve, nema vise, znaci i registracija i osiguranje i tehnicki, sve, po sistemu kljuc u ruke, sedi i vozi.

e sad ti objasni, sta je 510 ili 700 eura u njemackoj?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja sam odradio sve sto sam naumio, ali nikako nisam imao sl vremena.. jbg sjebo sam protokomer u medju vremenu.. dobijate kasnije fotke..

Link to post
Share on other sites

Majstore svaka cast na autu, samo da ga cuvas kako treba i da uzivas u njemu. ako bude neke frke za tehnicki, idi kod Gaga Šerifa i tamo zavrsavas kako treba.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Sta bi sa onim namestanjem xenona kroz onu (zastitnu) gumu?

Namesteno u AMS electronic, samo je redosled bio promenjen, fasong je trebao da ide prvo pa zastitna guma.. sada konacno progledah i ne trebaju mi duga, kratka su mi ubistveno jaka..

Link to post
Share on other sites

Ne mogu bas da shvatim da li mu je tih 30hp potrebno na vec fabrickig 286hp? Razumeo bih da od 70 na 100hp prave razliku ali ovo je i vise nego dovoljno..

Potrosnja kakva mu je?

Link to post
Share on other sites

Da znam tako je nas, dok nije imao chip samim tim se i skida blokada, ali ocuvan je stvarno nemoze bas svaki 275 da ide, nas je 1997g a uvezo ga cale licno iz bmw kuce 2003 i tada bio preso 50.000km ! :preved:

Link to post
Share on other sites