Recommended Posts

Nismo mi bas svi svoji, kad gledamo bmw-e u 3 ujutru.. :crazy:

Elem.. BRUKA TI JE AUTO!! Ove alpina style mu do jaja leze! Samo napred Alkoni, imas super ukus sto se tice stylinga! ;)

Ko zna ciji smo, ne verujem da smo "nasi" :prankster2: :prankster2:

Ja jbg ne spavam, dosadno mi je bas svako vece da spavam, pa bleim po netu. Dugo sam razmisljao koje felne da nosim za leto i to pitanje sam resio ovim style32 felnicama, i vise nego sam zadovoljan kako su mu "cucnule" :e30:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko zna ciji smo, ne verujem da smo "nasi" :prankster2: :prankster2:

Ja jbg ne spavam, dosadno mi je bas svako vece da spavam, pa bleim po netu. Dugo sam razmisljao koje felne da nosim za leto i to pitanje sam resio ovim style32 felnicama, i vise nego sam zadovoljan kako su mu "cucnule" :e30:

Mi smo od majke Srbije! :D

Te bi i meni na e34 jako lepo legle! Stvarno super izgleda.. Ja npr.ne mogu vise da gledam, iako radim drugu smenu! :P

Link to post
Share on other sites

5-ica ne trpi 'praznu' felnu,i malu....znaci svaka normalna velicina i punoca,a da nije onaj 'cigan styling' je dobrodosla....ovo je taman :dance3:

Link to post
Share on other sites

kakav ti je ono suzuki iza?

inace prelepa e39ka.

i aj molim te vidi mi to za povezivanje fona

SUZUKI GSX-F 600, pocetak '90-ih proizvodnja! ;)

Link to post
Share on other sites

kakav ti je ono suzuki iza?

inace prelepa e39ka.

i aj molim te vidi mi to za povezivanje fona

Kao sto ti je Ognjen napisao, Suzuky GSXF600 `91.

A za tel, jvicu ti, poslacu ti semu povezivanja.

Link to post
Share on other sites

prelep e39, ai felna tek. inace (ako ti je zanemarljiwa razlika u udobnosti) predji na 18" (istu felnu) i niza guma, znatno ce lepse lezati tom autu!

p.s. zawidim ti na wozilima :kiss3:

Link to post
Share on other sites

E ovo je pravi auto, crna boja, bez enterijer, tonirana stakla, ove felne sada. . . kombinacija o kojoj ja mastam, samo bi ja kubikazu podeljeno sa 2 :) Sve pohvale, svaka cast B)

Link to post
Share on other sites

prelep e39, ai felna tek. inace (ako ti je zanemarljiwa razlika u udobnosti) predji na 18" (istu felnu) i niza guma, znatno ce lepse lezati tom autu!

p.s. zawidim ti na wozilima :kiss3:

Slazem se da ce veca felna lepse leci, ali, ipak nemamo mi adekvatne puteve ni za 16 coli profil.. Da smo bilo gde van Srbije, bile bi "osmanaje" sigurno..gde je put pista, a inace ovako, ne vredi.. (PROBANO)

PS. Nemoj da mi zavidis, nego menjaj "micu" za "benku" :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Poceo je kao Alkoni zavrsice kao Dalibor iz Zagreba sa 105 bmw-a i tako :)) svaka cast prelep ti je auto samo napred !

:preved: :preved: Nikad ne reci nikad.. Moze da se desi, samo da je malo povoljnija situacija a ne ova kriza, voleo bih da eto tako par modela imam po mom ukusu..

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Juce stigao lip gepeka m5..

image0340d.jpg

Original je u pitanju, dosao iz Nemacke, sa fabrickom dvoslojnom trakom, nov, u osnovnoj boji.. Danas ofarban pa se sutra lepi..

image0342.jpg

Link to post
Share on other sites

Na zdravlje :dance3:

Kisa lije kod nas, tako da se ceka suvije vreme da to lepo zalepim i propratim fotografijama da i sa vama podelim.. :acute: :dance3: :dance3: :e30:

Link to post
Share on other sites