Recommended Posts

CHeck chek acika koliko ja znam ja sam ti posle ovog dela gde su snimali pobegao za duzinu i tako bi josh ostalo da smo nastavili da se trkamo :D tako da ..... prihvatam izazaov samo zapamti kad se dodje do 150 pa nadalje mozesh samo u auspuhcic da gledah :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

džoni sakri neku bocu nitra u gepek cisto da poboljsas odnos tezina/snaga jer ce kocka sa 100 konja manje oprati peticu....nezahvalno je to poređenje. :) ...na Nurburgringu je jebeni reno megan sport sa 200ks brzi od m3 e46.. :D .

Aca cestitam,dobar projekt ste odradili :) ,moze malo info,koji turbo,IC....dizne,pritisak goriva...na koji naci ste rijesili dodatnu smjesu ...i tako ako nije tajna,mislim ako ovo nije thread samo za hvalisanje :lol2:

Link to post
Share on other sites
CHeck chek acika koliko ja znam ja sam ti posle ovog dela gde su snimali pobegao za duzinu i tako bi josh ostalo da smo nastavili da se trkamo :D tako da ..... prihvatam izazaov samo zapamti kad se dodje do 150 pa nadalje mozesh samo u auspuhcic da gledah :)

Znas i sam dok si imao turbo koliko si drao pojedince,seti se koliko si oduvao kocku sa 3.5 motorom,trkao se s motorima,ovo kad krene da duva ne jedno 0.8 bice buhahahaha,ipak je 540 smekerica da gleda narod a kad zatreba pun gas.Turbo je druga prica,sve u svemu pohvale i za jednog i drugog!

Link to post
Share on other sites

ma naravvmo shali se chika dzoni :) ja dok sam imao taj motor kod sebe 4,4 chipovane sam otkinuo od qrca ima i snimak na you tubu...shto se tiche turba i samog motora imash ja mislim u Klinik projetki 2,7 turbo.... :) :D

Link to post
Share on other sites

turbina je od e28, radilica od dizela, klipovi od 5.4 v12, dizne od 3.5 m30, struja 745 (3.5 turbo) pritisak goriva 3 bara i to je to za sad ali nece se zavrsiti na tome.

Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom odgovoru, 745 turbo u E23 ima 250 KS da li se i na tom motoru moze dizati pritisak turbine i dizati snaga? Tokio rece 0,1 bar pritiska 12% snage gore, pa me to nesto zainteresovalo, u tom slucaju lako bi mogao da izadje na 300KS.

Link to post
Share on other sites

ovaj kompjuter je mapiran na 0.7 bara i turbina naravno da moze da se dize, posto je motor presao tek nekih 500-600 km jos necu da dizem pritisak. uz vems i malo vecu turbinu mocice da se izvuce nekih 300 konja mozda i vise

Link to post
Share on other sites

Klipovi su trkachki sa upushtenim chelom klipa.A shto se tiche turbine ima west gejt koji sam urgadio i kupio malo prepravio jer originalan ne moze biseh od 0,7 bara da se podize a ovaj sad koji je u autu moze preko 1,5 bar da tera!!

Link to post
Share on other sites

Danas palo malo stelovanje. Pritisak na 0.6 bara malo gorivo jos samo da resim da mu dignem pritisak benzina i to je to. Sad je vec ozbiljnija prica. Recimo u trecoj ulazi u drift bez problema a i u cetvrtoj treba biti nezan na gasu.

Link to post
Share on other sites
turbo frajeru ja sam vise za banderu.

valjalo bi sad da se probamo.

To za banderu nisam razumeo ali da se probamo obavezno..... :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Acko molim te nema vise atestiranja doticnih svetlecih objekata pored puta....nego ja kad se vratim razmisljajte kako cemo da pakujemo 3.5 turbo :prankster2: u kocku,naravno :dance3:

Link to post
Share on other sites