Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jos tu ima da se podesava za sada ce ostati ovako malo dok se ne razradi pa onda dizanje svega,mada i ovako ide lepo tj odlicno

dobili smo kritike da smo trebali da ubacimo 3.5 i da bi bolje isao od ovog :D

Link to post
Share on other sites
dobili smo kritike da smo trebali da ubacimo 3.5 i da bi bolje isao od ovog :rolleyes:

Tu se nebi složija, turbaci će bit za mene uvik u prednosti...Sritno sa priuređivanjem, kad se privede kraju bit će extra... :D

Link to post
Share on other sites

Gde vam je pivo na slikama :D . Svaki posao treba da se nakvasi, da bi klizeloooo... Ekipa san snova. Samo napred.

Link to post
Share on other sites

sinoc je bila probna voznja i auto ide jako lepo. s obzirom da je motor tek spakovan i da je turbina tek na 0.4 bar a icice na 0.7 jako sam zadovoljn kako ide. ko hoce da vidi jos jedan zanimljiv projekat neka dodje sutra uvece na Ba njicu od 19h pa na dalje. uz veliku pomoc mog kolege iz M odeljenja Mikija s38 uspeli smo sve da zavrsimo za jedan i po dan.

Link to post
Share on other sites

M odeljenje je ludo i bez piva tako da sto je sigurno sigurno je. samo prolom voda . nego trebali ste da ubacite 3.5 pa da vidite kako ide. to kazu veliki bmw majstori sa preko 10 godina iskustva, ali kad sam ih provizao bilo je vristanja. komentar je bio '' AU CARE AL OVO IDE ''

Link to post
Share on other sites

svaka čast na projektu...to na serijskoj struji vozite ili? intercooler mi se čini mal,ali dobro vjerojatno je manja turbo rupa...samo naprijed dečki :D

Link to post
Share on other sites

U bilo je extra sistalo se trkalo se,murija nas startovala ali se sve zavrsilo dobro i kao obicno otisli na klopu pa u pinokio na palacinke :D

Link to post
Share on other sites

Au al sam se prejeo :D a morao sam i moju bebicu da nahranim sveze sipanom chorbicom zasluzila je :))) zbog sinoc

Link to post
Share on other sites
Au al sam se prejeo :D a morao sam i moju bebicu da nahranim sveze sipanom chorbicom zasluzila je :))) zbog sinoc

s obzirom da mi je turbina tek na 0.4 bara a ti me dobio samo za duzinu krila(ima snimak) ja bih na tvom mestu pustio svih 315 konja da umru zedni.

Andreja kaci snimke sta cekas

Link to post
Share on other sites
s obzirom da mi je turbina tek na 0.4 bara a ti me dobio samo za duzinu krila(ima snimak) ja bih na tvom mestu pustio svih 315 konja da umru zedni.

Andreja kaci snimke sta cekas

ovo ce morati u batajnici na aerodromu da se resi..rukavica je bacena.. :D

Link to post
Share on other sites

Znaci i na 0.4 brije... :)

Svaki dodati 0.1 bar pritiska je nekih +12% snage, tako da ce na 0.5 vec da bezi od M-a, a na 1.0 ce da ga preskace... :D

Link to post
Share on other sites