Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko para dizne??

a prepostavljam da je pumpa walbro jer radi posao a bosch e je skuplja kao djavo em ti neces ici preko 450ks

dizne su 45 dolara kom iz amerike sam ih dobio tako da nisam platio carinu samo postarinu a na e-bayu su oko 60-70 evra

pumpa jeste walbro 392 i gura preko 500 hp a bosh 044 je extra ali je vise nego duplo skuplji

Link to post
Share on other sites

ove su siemens deka 730ccm na 4 bara tako da ne moze da se desi da zafali goriva.

bile su mi od 3.5 m30 na 5.5 bara pa na 0.6 bara turbine one opterecene preko 90%

Link to post
Share on other sites

to ne moze da se isprica. to mora da se oseti

nisam povezao boost kontroler pa mi wastegate otvara na 0.3bara

a i usrani sneg sve mokro ne mogu posteno ni gas da dam

Link to post
Share on other sites

za sad jos malo slika posto vreme ne dozvoljava neku ozbiljniju voznju da bi se napravio snimak

osim ako necete da gledate kako svih 5 brzina stoji u mestu

DSCN1957.jpg

DSCN1955.jpg

DSCN1954.jpg

DSCN1960.jpg

Link to post
Share on other sites

Sta sada...nema te.....za sneg je dobar i 316,a????? hahaha :)

tu sam, tu sam nego imao sam nekog drugog posla. bice slika i snimaka nego niko ne sme da sedne sa mnom u auto da napravimo neki snimak( od jednom je doslo do velike nestasice jaja)

Link to post
Share on other sites

tu sam, tu sam nego imao sam nekog drugog posla. bice slika i snimaka nego niko ne sme da sedne sa mnom u auto da napravimo neki snimak( od jednom je doslo do velike nestasice jaja)

Smem ja :P

Muda ko u vola!!! :D

Link to post
Share on other sites

tu sam, tu sam nego imao sam nekog drugog posla. bice slika i snimaka nego niko ne sme da sedne sa mnom u auto da napravimo neki snimak( od jednom je doslo do velike nestasice jaja)

Znaci pocelo vredjanje,pa ko se uvek vozi sa tobom??

Link to post
Share on other sites

Koji snimak,nisam mogao da drzim telefon u mestu od cimanja,auto ide bruka,sa parkinga na autoputu krece E60 530d pun gas,mi ulazimo u nas auto i pun gas za njim,od prilike smo ga stigli za 20sec,ludilo kako ide,na snimku to ne moze da se oseti.Prozivali smo i neke u Cayen-u ali nisu hteli da se trkaju

Link to post
Share on other sites