Recommended Posts

Koliko sam čuo po agencijama (pošto upravo čekam novu saobraćajnu i nove ali stare tablice) to će možda krenuti najesen ili tek početkom januara. Glasine takodje navode da će se zamene tablica vršiti sukcesivno odnosno kako kome istekne registracija... E i priča se da neće biti ispod 10000!!!! :)

Obrni-okreni ODRAĆE NAS!

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Od utorka 04.01.2010 krecu sa novim tablicama provereno, imaju kratku obuku do podneva i onda krecu sa deljenjem novih tablica i nalepnica, cena ce se tada i znati ali se predvidja oko 2000din.

Link to post
Share on other sites

Ja u ponedeljak idem po njih, uzeo bi ih u cetvrtak nego mi pajser na tehnickom dodao jos jedan br vise na br motora pa sam morao da se vracam na tehnicki i posle nisam stigao... lepe su a cena je 3700 sve ukupno...

Link to post
Share on other sites

Još jedna pljačka u nizu osiromašenog stanovništva.Digne se nekome ona stvar i kaže od sada nove tablice,nova saobraćajna,nova vozačka,nova lična karta,novi pasoš,nova prva pomoć u autu,novi propisi i kazne u saobraćaju,nove akcize za ovo ono.Prošle godine preregistracija sa crnogorskih tablica pa i tu je bilo sve novo.Samo izmišljaju nešto NOVO kako bi došli do para,umesto da se država finansira od proizvodnje oni se finansiraju od represija.Nismo mi birali to NOVO već nam država nameće a mi poslušnici moramo sve to da prihvatamo saginjući glavu.Ako nam već nameću nešto NOVO onda to treba biti simbolično naplaćeno jer dosta je što nas deru za preskupu registraciju,preskupo gorivo još hoće i na ova dokumenta da zarađuju.Sada će biti masovna proizvodnja novih dokumenata i tablica i proizvodnja svega toga njih ne košta više od 1000 din koliko bi maximalno trebali da naplaćuju to što nam prodaju NOVO!!!

Link to post
Share on other sites

bas tako,ovako su lupili cenu ,a ti si primoran da platis...meni licno ni stara dokumenta nisu smetala....a pre par meseci sam produzio vozacku i platio lekarski i vaznost je do 2020 ,znaci sada cu opet morati sve da platim da bi zamenio vozacku...mame im ga lopovske....

Link to post
Share on other sites

Ma o kojim cenama vi pricate, stare tablice su bile 2300 kad ih ima a saobracajna skoro 700, to je 3000

nove tablice su 999din plus reg nalepnica 215 plus nova saobracajna oko 673d tako da je to oko 1000din jeftinije.

Meni kompletna registracija za Astru H 1.3CDTi 90 KS 2006g euro 4 motor ukupno iznosi 17980.00

DSC_0259.jpg

DSC_0257.jpg

Link to post
Share on other sites

mozda je malo of , al ajde povezano je sa temom ,kazi mi kako stoji stvar sa brojevima motora , posto vidim da si dobio nove tablice i saobracajnu , dali je upisan ceo broj motora ili samo oznaka to jest tip motora

Link to post
Share on other sites

jel neko cuo vest o tome da je grb na ovim tablicama stari i da ce pored ovih da se opet rade nove tablice sa novim grbom???

cuo sam da je tadic to izjavio

znaci jos malo para im treba

Link to post
Share on other sites

kazu ovako, ovaj grb nije vazeci, pa se mora menjati, ali ok je, sad cemo placati ove, a od 2012 opet menjanje............kakvi lopovi, ne mogu da verujem............a kad se izracuna koliko su potrosili na ove, trebale bi da kostaju 600din pa vi sad vidite koliko drzava zaradjuje.........

Link to post
Share on other sites

Je.ote sad sam citao o ovome, znaci ne mogu da verujem kakva smo mi banana drzava, ma kakva banana prava reketaska drzava...

A posebna prica sto su pomesali slova, sad imamao na tablicama kombinacije č ć š đ ž sa q y x w...

EEEE Vuk se prevrce u grobu....

Znaci strasno...

Link to post
Share on other sites

nocas sam video tablicu LE-neki broj-ćć, jel znas kolko smesno izgleda, ali ima i to svojih prednosti.........odes negde van i mozes da pravis gluposti koliko hoces, gde neki svaba pandur zna sta je ć, stici ce kazna nekom sa c...........

hahahahahahahah

Link to post
Share on other sites

alex aj molim te pojasni mi to kako nigde ne pise broj motora? pitam to jer me zanima, da li cu morati da carinim motor... imam jedan 2.0 ocu da ga carinim, pa ako ne moram, ne bi ga dirao.

Link to post
Share on other sites

Naravno da ces morati tebra! Pisace i dalje br.... Samo na cipu i u mupu..U principu nista nije promenjeno sem oblika saobracajne dozvole! I dalje ostaje kako je bilo! I dalje uz malo podmazivanja ce moci 3.5 da se carini na 2.0!

Link to post
Share on other sites