Otok Olib,novi brod i plavusa


Recommended Posts

Ako je ovom i ovakvom ličnom promovisanju mesto na jednom BMW forumu, makar i u sobi za ćaskanje, onda sam ja definitivno na pogrešnom mestu.

Nemam ništa protiv čoveka lično, ali imam protiv toga što koristi ovaj forum za propagiranje jeftinih i trulih vrednosti za koje sam mislio da su zauvek ostale iza nas, tamo u nekim devedesetim godinama prošlog veka. Privatan život je ipak privatan život i linija treba da postoji. Ne zbog drugih koliko zbog nas samih, jer nije svakome do virenja u tudju spavaću sobu. Da sam hteo reality show, gledao bih Miloša Bojanića... facepalm.gif

Ovo sam tek sad video. Apsolutno mu nije mesto na ovom forumu. Sledeći će verovatno da bude neki klip "a la" Severina... :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako je ovom i ovakvom ličnom promovisanju mesto na jednom BMW forumu, makar i u sobi za ćaskanje, onda sam ja definitivno na pogrešnom mestu.

Nemam ništa protiv čoveka lično, ali imam protiv toga što koristi ovaj forum za propagiranje jeftinih i trulih vrednosti za koje sam mislio da su zauvek ostale iza nas, tamo u nekim devedesetim godinama prošlog veka. Privatan život je ipak privatan život i linija treba da postoji. Ne zbog drugih koliko zbog nas samih, jer nije svakome do virenja u tudju spavaću sobu. Da sam hteo reality show, gledao bih Miloša Bojanića... facepalm.gif

Ovo sam tek sad video. Apsolutno mu nije mesto na ovom forumu. Sledeći će verovatno da bude neki klip "a la" Severina... :D

Dalibor je nas stari clan i ima iza sebe gomilu postova tj topika a ni teme mu nisu nepristojne,ne vidim u cemu je problem?????

Link to post
Share on other sites

Da je vama ovako do džadža da li bi se hvalili kao Dalibor? Ma, jok, nego juče!

BMW, brod i plavuša! Što bi rekao jedan moj prijatelj: Bratiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Link to post
Share on other sites
Dalibor je nas stari clan i ima iza sebe gomilu postova tj topika a ni teme mu nisu nepristojne,ne vidim u cemu je problem?????

Kao što sam napisao tamo, nemam ništa protiv čoveka lično. Ali imam protiv hipokrizije i korišćenja foruma u konktekstu prevladavanja sindroma srednjeg doba, iliti ono što se preko zove "middle age crisis" :)

A da ne pominjem to što na ovom forumu ima i dama koje dele našu ljubav prema BMW-u, pa izjavama tipa "doplata staro za novo" i promiskuitetima sličnih kategorija ovde ne bi trebalo biti mesta njih radi.

A ako pogledaš sve ove slike i još uvek ne vidiš u čemu je problem, onda ništa... facepalm.gif

Link to post
Share on other sites

sta je vama ljudi? pa zar mislite da treba da se pisu samo price iz kanala? pustite coveka. meni je ovo skroz ok. ja bih u jednu ovakvu avanturicu i to odmah.

Lemi

pun gas pa kocnica

Link to post
Share on other sites

Otok Pag,Vir..........

Marina 27g.

p8074983.jpg

p8085224.jpg

p8085247.jpg

p8085248.jpg

p8085249.jpg

p8085251.jpg

p8085254.jpg

p8085259.jpg

p8085296.jpg

p8085297.jpg

p8085302.jpg

p8085315.jpg

Link to post
Share on other sites
Od zamerki jedino to sto slike nisu sa bmw-om :) :)

Ili da ovo ide u prevozna sredstva clanova koja nisu bmw :o

Slike Marine sa BMW postoje u drugoj rubrici ovdje na forumu (bmw 7)

Link to post
Share on other sites
Hocemo da vidimo te slike :)

...................................

p8075100.jpg

p8075101.jpg

p8075109.jpg

p8075124.jpg

p8075126.jpg

p8075131.jpg

p8075151.jpg

p8075154.jpg

p8075155.jpg

p8075158.jpg

p8075065.jpg

p8075069.jpg

p8075072.jpg

p8075075.jpg

p8075076.jpg

p8075047.jpg

p8075071.jpg

p8075079.jpg

Link to post
Share on other sites