BMW 750i


Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pogledaj prvi post,ako je 750i 99 godiste E32,onda jbg...

I ne boli me dusa nimalo sto su 3-ke brze od 7-ce(ako su brze) al i sam kazes da ces da ubacis nitro i sl. Sta bi bilo kad bi na 7-cu ubacio sve to ko ti na tvoju trojku?

bilo bi jedno veliko baca nje para...

Link to post
Share on other sites
Pogledaj prvi post,ako je 750i 99 godiste E32,onda jbg...

I ne boli me dusa nimalo sto su 3-ke brze od 7-ce(ako su brze) al i sam kazes da ces da ubacis nitro i sl. Sta bi bilo kad bi na 7-cu ubacio sve to ko ti na tvoju trojku?

Decko procitaj od pocetka o cemu se radi,Misko i ja smo poceli pricu o e32 750i,a te tvoje sedmice doguraj pa da vidimo!

Link to post
Share on other sites

ja licno volim sedmicu i vozio sam se u skoro svim modelima ali to je ipak luxuzni i nema nikakve teoretske sanse da on nesto mogao da uradi pa to je mrcina od 2 tone

a evo ti snimak turbo kocke pa kad bmw 7 ica bude tako ubrzavala sa svim pizdarijama bice extra pogledaj do kraja!!

http://www.youtube.com/watch?v=R90U0oX1-WIje

Link to post
Share on other sites

ma nije lepsa sta je tebi covece,ali znas kad ce ta sedmica da ti pomeri 3 prsljena kad joj zabodes gas kao kockica!

Meni je licno mnogo bolja voznja u 7-ci,a za prsljenove mi ni malo to ne treba.A i ostali auti imaju "problema" da obidju 7-cu,i nista bolje mi ne treba. Ja samo ne vidim sta je lepo u voznji nekog budzenog auta?

Link to post
Share on other sites

pa to cupanje vrata zabacivanje glave naglog ubrzanja sve je to extra filing kod nabuzdenog auta :D

Vidis,mene su vozili profesionalni trkaci(nasi) u svojim kolima<a i kum je jos uvek aktivan,al ne vidim sta je tu toliko lepo,kad ne mozes non stop da tako vozis? Sta je lepse od:neka lepa muzika,ti zapalis cigaru,nista se ne cuje od napolje,desna ruka na naslonu u kojoj je cigara.... itd. a kad stisnes gas opet niko ne moze da te obidje i stigne?

Mozda je gospodin Salvatore u godinama pa ako ima isijas, reumu kocka je prava stvar!

Nisam :D :D :D al mi vise prija da mi bulju graju sedista nego da mi glava leti tamo vamo i sl.

Link to post
Share on other sites

auuuuuu gde je ovo otislo, lepo sam rekao da ako upadnu budzeni ovo nema granica !!!!!

...imao 730 i bas taj model nema neko ubrzanje :D mislim da fabricka kocka ide bolje od njega za nijansu !!! a da ne govorimo o e36 325 !!!

...sa 735 je vec malo drugacija prica (e38) njega sam recimo poredio sa e39 528 u perfektnom stanju ( u isto vreme su bili kod mene) i bolje je isao 528 do nekih 200km posle je 3.5 ipak uzimao prednost !!! ...735 nije bas blistao sto se stanja tice !!!

..svaka cast tebi za turbo kocku ali je to jako glupo porediti sa fabrickom sedmicom !!!

...i sedmica sa kratkim prenosom (do nekih 190 u blokadu) bi kidala asvalt !!! i pored vece tezine...

...ovo postaje malo glupo !!!! prica je bila na pocetku o 325 i sedmici sa velikom kubikazom a dosla je do budzene kocke i slabe sedmice !!!

pa sasvim je normalno da ce isti motor u kocki biti brzi u odnosu na sedmicu to je glupo komentarisati, poenta je bila da sedmica i pored vece tezine moze bolje ubrzavati sa dovoljno velikim motorom !!!

...ALI to je samo ubrzavanje sto se tice upravljivosti i okretnosti tu NIKAD ne moze da stigne laksi auto kao sto je kocka !!! bez obzira na kubikazu i snagu, cak sta vise na dovoljno krivudavoj stazi kao recimo kosutnjak i neki 316, 318 moze parirati sedmici sa par puta jacim motorom !!!

Link to post
Share on other sites