BMW 750i


Recommended Posts

misko ....... kad je vec urke prekinuo raspravu , aj molim te i ti ucini isto , sjebaste coveku temu ...... please ljudi .....

za 402m glasam za kocku bogami , tezina na tako kratkoj putanji igra veliku ulogu

Link to post
Share on other sites
  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

misko ....... kad je vec urke prekinuo raspravu , aj molim te i ti ucini isto , sjebaste coveku temu ...... please ljudi .....

za 402m glasam za kocku bogami , tezina na tako kratkoj putanji igra veliku ulogu

kazes da prekidas raspravu i vredjas !?! ..pa sta ocekujes, da ce ovaj drugi da cuti !!! ...to se zove provociranje !!!

...da vise ne bismo coveku zagadjivali temu moji buduci komentari ce biti iskljucivo vezani za topic !!!

...a to vredjanje ostavljamo za 4 oka, sto se prozivke tice za trku moze, na avali ili kosutnjaku izbor izazivaca !!!

...smesno je kad se neko kurci da ce sa turbo motorom da dobije atmosferski iste zapremine !!!

...jos na pocetku sam rekao da ako upadnu modifikovani ode sve u propast !!!

a tema je pocela sa fabrickim kolima, PA DA SE VRATIMO NA ISTA !?

OVO SE NE ODNOSI NA DRAGANCETA !!!

Link to post
Share on other sites

kazes da prekidas raspravu i vredjas !?! ..

?????? koga ja vredjam ????????? :pilot: :)

Link to post
Share on other sites

ma ok ima pravo svako na svoje misljenje , bila je jedna sedmica na batajnici ove godine , lepo se pokazala u konkurenciji sa " laganim " automobilima , ali sigurno nije fabrika pod haubom

Link to post
Share on other sites

Dragance sta se nerviras,mi brate lepo priznajemo oduvace nas 7-ca na duge staze,NE oni ne odustaju od svoje teorije da je i na krace staze brza,znaci sta je sa mozgom?

ko to kaze da ce sedmica da odere na krace staze ??? ...vrati se pa procitaj postove ispocetka, naravno da ce laksi auto u startu biti brzi ili tu negde (gde je odnos tezina/snaga najbitniji) !!!

...zati i postoje ZVANICNI fabricki podaci o ubrzanju na 400m i raznim ubrzanjima do 100, 200... da kad god nekom padne na pamet sta ce biti brze na RECIMO 400m ne bi trazio dva automobila da testira, ima ko ih je vec testirao pa samo pogleda !!!!! ....samo fabricka vozila!!!!!

a ako neko ne veruje u fabricka testiranja jedino mu ostaje da sam meri ili licno testira doticna vozila !!!

ali ako dobije drugacije podatke od fabrickih mozda bi trebalo malo da se zamisli i proveri jel bas sve uradio kako treba !!! :pilot:

kao sto postoji vise razlicitih vera tako ce uvek postojati razlicito tumacenje i verodostojnost onoga sto je napisano...

Link to post
Share on other sites

odrzana trka na 400m 750 (3 duzine bolji) vs 325 ............ 750 vs 335(duzinu bolji). 2.5 do pola bio u maloj prednosti,a posle... :pilot: Za 735 je klinik rekao kako je prosao,a sad smo i 750 testirali...to je realnost.Sve je zabelezeno kamerom tako da ce biti vidjeno.

Link to post
Share on other sites

Duhovito!!! :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

Sve bih dao da mogu da ga doteram ovde da pojasnimo neke stvari ali posto od toga nema nista... Naci cu ja vec neki drugi e 38 5.0i pa cemo da vidimo kako ce se on snaci! :preved: B) :)

e38 je 5.4 a ne 5.0

Link to post
Share on other sites

Ja se izvinjavam e38 nije 5.0 vec 5.4! ali nisam pogresio! rekao sam e38 750I nisam na pocetku govorio o tacnoj kubikazi! Hvala na ispravci! pozz

Link to post
Share on other sites