BMW 750i


Recommended Posts

neka neka lepa su ova razmena misljenja, ajd sada ne bi bilo lose da vidimo trku fabrickih modela, pa zamislite sta bi bilo kada bi nabudzili tu sedmicu kao sto je dzoni nabudzio svoju kocku, ko bi bio musa a ko jarac :D

vidi se da necitate

postove...vecina vas...rekao sam bilo bi bacanje para u tu sedmicu ALOOOOO...sta je sa vama pa znate da tezak ko shinobus...to je jedno a drugo klinik se trkao sa fabrickim autom protiv fabrickog ,,a bice jos koja trka izmedju kocke 2,5 i 735....

Ljudi ko je ljubomoran na moj sporet moze samo da mi prdne pod tocak ajd toliko smara me vise da komentarisem u ovoj temi

nekima ne vredi napisati ni sto puta,,

Link to post
Share on other sites
  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To da li bi bilo bacanje pare ili ne, nije na nama da sudimo, svako radi ono sto hoce, a jaka mi trka, najjaca trojka VS najslabija sedmica . . .

Ko bre ljubomoran na tvoj sporet, da li ti citas sta pise ili nesto u tvojoj glavi

Link to post
Share on other sites

vidi se da necitate

postove...vecina vas...rekao sam bilo bi bacanje para u tu sedmicu ALOOOOO...sta je sa vama pa znate da tezak ko shinobus...to je jedno a drugo klinik se trkao sa fabrickim autom protiv fabrickog ,,a bice jos koja trka izmedju kocke 2,5 i 735....

Ljudi ko je ljubomoran na moj sporet moze samo da mi prdne pod tocak ajd toliko smara me vise da komentarisem u ovoj temi

nekima ne vredi napisati ni sto puta,,

Kralju, ja sam zapoceo temu i nije tema 735i e 32, vec e38 750i sredjen!!!!! ljudi NE e32 735 VEC e 38 750!!!

Link to post
Share on other sites

To da li bi bilo bacanje pare ili ne, nije na nama da sudimo, svako radi ono sto hoce, a jaka mi trka, najjaca trojka VS najslabija sedmica . . .

Ko bre ljubomoran na tvoj sporet, da li ti citas sta pise ili nesto u tvojoj glavi

TI OZBILJNO TRBA DA PRESLUSAS SEBE ALI OZBILJNO

Link to post
Share on other sites

Doteraj ti to Vlado pa da se rese sve nedoumice, glasam za trke i druzenje . . .

Slazem se bato, ali je to auto od nekog nemca koji ga prodaje!!! Hteo sam da ga kupim ali sam i te kako odustao zbog cekanja na granici, potrosnje, registracije... Kako ja da nateram svabu da dodje nedodjiju (srbiju) zbog nase zabave i rasprave?!? :D

Link to post
Share on other sites

Vlado auto od 2t sa kako ti kazes 396konja ne moze da ide nikako 305.BMW M5 e39 sa 400ps i koji je jos laksi za 300 kg ide 296 a BMW 850 csi koji je isto laksi i jos ima manualni menjac ide 285-290,tako da ta prica koju su ti nemci rekli nikako ne pije vodu.Isto tko pitanje je kako su sa cipom i auspuhom dodali 70 konja.

Link to post
Share on other sites

Vlado auto od 2t sa kako ti kazes 396konja ne moze da ide nikako 305.BMW M5 e39 sa 400ps i koji je jos laksi za 300 kg ide 296 a BMW 850 csi koji je isto laksi i jos ima manualni menjac ide 285-290,tako da ta prica koju su ti nemci rekli nikako ne pije vodu.Isto tko pitanje je kako su sa cipom i auspuhom dodali 70 konja.

Baja mi je rekao cip, auspuh, filter, i nesto sto nije znao kako da mi napise na engleskom!

Link to post
Share on other sites

sa chipom taj auto ima 346ks,i drasticno je morao da ga napakuje za jos 50ks..mada je sve moguce,pogotovo kod svaba :D

Ne znam sta je radio kao cetvrto (cip, izduvni sistem, filteri), ali to je auto za maksimalno postovanje!

Link to post
Share on other sites

znaci dosli smo do zakljucka da taj vladin"Pulen" od sedmice ustvari obican 750 koji bi on zeleo da bude brzi druze nemoj da te boli toliko... :D

Link to post
Share on other sites

znaci dosli smo do zakljucka da taj vladin"Pulen" od sedmice ustvari obican 750 koji bi on zeleo da bude brzi druze nemoj da te boli toliko... :D

Duhovito!!! :D :D :D :D :D

Sve bih dao da mogu da ga doteram ovde da pojasnimo neke stvari ali posto od toga nema nista... Naci cu ja vec neki drugi e 38 5.0i pa cemo da vidimo kako ce se on snaci! :D :) :D

Link to post
Share on other sites

hvala mile,klidzo,bmwscaneru,nikice nidzo crveni....itd nije to problem nego ima ovde"kompleksasa"koji mogu samo da kenjaju!!!ali nema veze jer samo to i mogu.... :D

"MISKO M" ISPRESKAKACU GA SA MOJIM AUTOM AKO VEC NISI PRIMETIO DA IMAM AUTO ONDA IMAS PROBLEM SA VIDOM,,,a DRUGO NISI UPRAVU JER MI GOVORIS NEKE TEORIJE O UBRZANJU KOJE SI PROCITAO NEGDE NA NETU!!!!!

ostao ti upaljen "caps lock" aj opet iz pocetka,

"a DRUGO NISI UPRAVU JER MI GOVORIS NEKE TEORIJE O UBRZANJU KOJE SI PROCITAO NEGDE NA NETU!!!!!" .....???? ne razumem kakve veze ima gde sam ih procitao ?! fabricki su automobili u pitanju i podaci su tacni ti ako mislis da su ljudi pogresili okaci tvoje TACNIJE !!! -za fabricke automobile !

...to sto tebi smeta sto ja ne verujem U BESKONACNO preskakanje dok ga ne vidim svojim ocima je tvoj problem, nikad nisam rekao da nije moguce ali BESKONACNO je malo jaka rec za to !!!

...model o kom sam ja pricao je jaci od tog sa kojim si se ti trkao 30ks pa jos cipovan bilo bi cupavo !!! -realno !!!

...to sto ti skocis u startu je sasvim normalno zbog mnogo kraceg diff-a, sta mislis da bi bilo kad bi i sedmica imala tako kratak diff ??

...i reci mi kolika je razlika bila na kraju ?! beskonacna ili malo blize ???

a auto sam video odavno, recimo u Zrenjaninu zadnji put kad su ti trebali neki kljucevi pa se naslo par ljudi da pomogne, smiri strasti malo i nemoj tako lako da padas u vatru !!! ...nisu bas svi ljubomorni na tvoju kocku, ima ljudi koji su to vozili i pre tebe !!!

Link to post
Share on other sites

...nisu bas svi ljubomorni na tvoju kocku, ima ljudi koji su to vozili i pre tebe !!!

ima ali ti to nisi sigurno..... :) :D a to beskonacno nisam ja spomenuo ipak si kratkog pamcenja!!!!

Link to post
Share on other sites

ima ali ti to nisi sigurno..... :) :D a to beskonacno nisam ja spomenuo ipak si kratkog pamcenja!!!!

...nemoj da se kladis u zivot !!!

za beskonacno niko nije ni rekao da si ti spomenuo, nego da se sa tim ne slazem !!! spomenuo je neko drugi pozivajuci se na tebe !!!

pamcenje mi je dobro ali tebi izgleda citanje ne ide bas !? :D ...duva promaja od te turbine !!!

Link to post
Share on other sites