BMW 750i


Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ha ha haaaaaaaa ha ha haaaaaaaaaaaa ajoj sta sve ima procitati ovde .Uspesno ste izmesali i babe i zabe :D cestitam :D

Link to post
Share on other sites

nasli smo jednu sedmicu to jest klinik ima 735 pa ce se "veceras" trkati i kaci snimak ili rezultat pa cisto da vidimo koja je razlika :D :D

Link to post
Share on other sites

e zbog ovakvih stvari ja sam uvek vozio 5-ice i na moju sreću i M i svih kubikaža

imao jedom 735 ali me klinac odrao sa 5-icom i to istom onom koju je od mene kupio i od tada se držim proverene mašine :D

Link to post
Share on other sites

Cekaj,tvrdis da je lepsa voznja u kockici nego u toj 7-ci?

meni jes bas iz razloga sto volim extremnu voznju i namjerni ''gubitak kontrole'' nad vozilom kad mi tako padne na bolesnu pamet :D) tj.drift iako bas nisam dobar u tome ali ucim se jbg

i volim to trzanje i ispremjestanje svih unutarnjih medicini poznatih organa i ostalih djelova tijela

radi toga i vozim kockicu i zelim je sto brzu i jacu

p.s.nekome se mozda moji argument cine glupi i bezze ali takav sam jbg nemos me mjenjat :D

i brze sa tom trkom davdim kako MUSA(e30) dere JARCA (735) :D)

Link to post
Share on other sites

Sinoc kupljena extra dobra 735i 90 god, koja treba da bude dobrovoljni davalac svojih najvrednijih organa plavoj e30 koja se trenutno pakuje.Posto se ovde jako zakuvale stvari i porasle tenzije i :D opale penzije :D da damo i mi svoj skromni doprinos razresenju krize. :D Za testiranje se bira dobro poznata staza,jedan primerak standardnog e30 325i i nasa junakinj e32 735i.Spremamo se za start a unapred se zna rezultat samo je pitanje koliko'.I gas ,odlican start oba auta grabe i jedu put pred sobom jedan malo bolje dok drugi za duzinu zaostaje duzina se povecava za 2 za3 za4 za5 i prelazimo vec 3/4 staze iiiiiiiiiiii jebi ga nesta stuje sledi nastavak posle reklama :D

Link to post
Share on other sites

3/4 staze a tolika razlika pa ima li kraja tim ciframa,znaci na kraju staze su bile dvocifrene brojke 10,11,12 duzina!Ma to je totalno nezanimljivo daj te mi 750i da ne bude 10,11,12 duzina,da bruku smanjimo barem na jednu duzinu!!!

Link to post
Share on other sites

razlika izmedju ta dva auta ne sme biti vise od 1.9s na 402m ! ako jeste onda nesto nije u redu sa jednim od kola !

a u zavisnosti od modela 325 moze biti i manja 1.4 !

Link to post
Share on other sites
razlika izmedju ta dva auta ne sme biti vise od 1.9s na 402m ! ako jeste onda nesto nije u redu sa jednim od kola !

a u zavisnosti od modela 325 moze biti i manja 1.4 !

735 to je kao gradski autobus,moze biti samo min. 5 secunde!

Link to post
Share on other sites

razlika izmedju ta dva auta ne sme biti vise od 1.9s na 402m ! ako jeste onda nesto nije u redu sa jednim od kola !

a u zavisnosti od modela 325 moze biti i manja 1.4 !

prijatelju mani se tih tvojih statistika...drugacije je u praksi...., a moj snimak koji su "neki" cekali bice okacen danas u toku dana" e38 4,4 chip tunning VS e30 2,7 turbo"

Link to post
Share on other sites

moj snimak koji su "neki" cekali bice okacen danas u toku dana" e38 4,4 chip tunning VS e30 2,7 turbo"

da se vidi kako Musa(uros) dere jarca :D Ajde Musa postavi snimak,pa da vide ljudi

vi još raspravljate oko ove gluposti

ne sad je nova tema 735 i 325 :D :D

Link to post
Share on other sites