Recommended Posts

boze sacuvaj...ljetne gume su mi spakovane u kotlovnicu ima skoro 2 mjeseca...ne bi na njima ni po hljeb otisao a kamoli na zimovanje....sta sve neces procitati...

Link to post
Share on other sites

a ima li gore neki malo veci prostor? da moze malo da se razmahne :)

Imas ceo partizanski put od venca do lezimira, mada je najbolje od raskrsnice besenovo-beocin pa do raskrsnice lezimir-koruska.. Nikog nema, a i ako nailazi nocu se vide svetla pa na vreme mozes da zakocis.. Mene visko izjebao, ali sutra sam opet gore

Link to post
Share on other sites

Ma opušteno samo.

Ja sam malo za..bao s pitanjem. Nisam znao da neki ljudi bas sve tako bukvalno shvataju pa da iskoriste priliku da malo pametuju.

Pohvale zanimljivim postovima i odgovorima.

Anyway,ja odskijah svoje za ovu godinu bez ikakvih problema,jedan lik se zakucao u mene ali nista strasno. ;-)U januaru ponovo!

Pozz i hvala svima. B)

Link to post
Share on other sites

Ne znam kakva su iskustva..tj. da li je tacno ovo sa osiguranjem...verujem da jeste jer koriste svaku priliku da umanje nadoknadu stete:

"""Štednja na odgovarajućim pneumaticima vozače može papreno da košta. Ni osiguravajuće kuće neće biti u obavezi da nadoknade štetu

- Ukoliko se desi nezgoda, a policija u zapisniku konstatuje neodgovarajuću zimsku opremu, osiguravajuća kuća nije u obavezi da nadoknadi štetu"""

Link to post
Share on other sites