Recommended Posts

[quote name='FILIP-M3'

za koliko moze da se proda kockica sa motorom 2.0i samo...bez enterijera,felni....

Riba ipo dinar ipo, posto kocka ipo

prevod? :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo je vozio neki play boy, obratite paznju na suvozacevo sediste koje se lomi u vise tacaka, ali bukvalno! :D E, a svideo mi se auto, da zanemarimo "moderne" patosnice i manjak lajsne na prednjem braniku.. http://www.polovniautomobili.com/oglas1689856/bmw_735/

Link to post
Share on other sites

mtechnik 2 je od drugara mog, motor i menjac su iz bivseg saletovog drifterskog auta... auto je stvarno bio mtech2, uradjena je limarija i auto je ofarban, od tad je vozen na jednom treningu u somboru i mozda 200-300km po gradu.

i prednji tockovi su moji i neidu uz auto :D

Link to post
Share on other sites

Cuo sam taj naziv od bogatih ljudi sa foruma, sluzi im kao igracka za divljanje vikendom, ili ako nema jak motor, onda da ih mine zelja voznje starih kola.. al ajd' da se ti i ja ne nastavljamo, moze?

Link to post
Share on other sites

nece niko to brisati jos satima. Ako smo se zakacili u nekom od predhodnih postova, bilo je iz ciste gluposti jer se neko zakacio za glupost i ovaj drugi pokusao da mu utera. Nemam nista od toga i sad mi nekako stvarno vise bzvz. ovo podjebavanje

Link to post
Share on other sites