Recommended Posts

Kocka bela je opsta ludnica.

A ovaj m5 nazovi ga,stvarno se treba muski potruditi da ga dovedes u takvo stanje,ja ga zvao razmisljam da ga uzmem za delove 500fix,ja mislim da je i to mnogo s obzirom da nem a nista od m-a nesto posebno,vidim isto je bio m535 kao moj ali nam razliciti branici i sve zivo ima jedan malko bolji evo vam link:

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/744191_BMW_528_1983_god

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Isao sam danas da pogledam taj e39. Auto lepo izgleda i spolja, a iznutra jos lepse, zbog krem enterijera, ali lupan je, airbag iskakao...ima obican plin, benzina nema, ali vlasnik kaze da radi i na benzin...bord kompjuter brljavi tj ne prikazuje sva slova...kad das kontakt ne pali sve lampice i sve mi to izgleda jako sumnjivo...gepek ne moze da se otvori (kaze zaledio - moguce). Ne znam kakvo je kvacilo kod e39-ki, ali ovo je imalo hod od 5cm, sto mi je bilo cudno...zadnja cena je 3400e...ja ne bih dao za taj auto ni 3000...ne znam...ono sto je pozitivno je to sto vlasnik pristaje na sve provere.

Link to post
Share on other sites

...zadnja cena je 3400e...ja ne bih dao za taj auto ni 3000...ne znam...ono sto je pozitivno je to sto vlasnik pristaje na sve provere.

ma jok,gde da das 3k za e39,99g.. registrovan godinu dana,kupi kocku karavan....

Link to post
Share on other sites