Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.polovniautomobili.com/oglas1799470/bmw_323_ti/ Ima li neko neku informaciju o ovom bmw-u?

Bio sam da ga vidim, auto je za svaku pohvalu, takav e36 jos nisam video kod nas, tako ocuvan i tako odrzavan.. ovo je br.telefona prodavca, pogresno je upisao: 063/763-43-77

Link to post
Share on other sites

Bio sam da ga vidim, auto je za svaku pohvalu, takav e36 jos nisam video kod nas, tako ocuvan i tako odrzavan.. ovo je br.telefona prodavca, pogresno je upisao: 063/763-43-77

Ognjene , tako si hvalio i tvoj e34 pa si ga skoro celog farbao , nemoj da na tvoje reci neko dodje 500km pa da te posle napusavaju , ogradi se malo .

Link to post
Share on other sites

Danas smo se zvanicno upoznali, znam coveka iz vidjenja. Pa trazi 5 soma, al rekao sam mu da ce morati da spusti malo cenu, iako za e36 leseve traze 4,5ooe. Deki, ja sam svoj auto ceo farbao zato sto nisam hteo da bude razlike u nijansama, neko od kolega me je lepo upozorio da budem obazriv jer ne mogu da je potrefe. Ja sam morao da radim samo donji deo, gde ga je krenula rdja, a ostalo da ne bude razlike u nijansama, eto ti primer ova slika kakva je farba bila pre nego sto ce se raditi: 7abc68264731640x480.jpg

Link to post
Share on other sites

Ne znam stvarno , ali je Ognjen mlad i nije 100% kompetentan da bi neko prevalio dalek put .

Ognjene nemoj da se ljutis ovo je za tvoje dobro .

P.S. Da ali nisi video da je ranije bio skoro ceo farban , zar ne .

Link to post
Share on other sites

Ne znam stvarno , ali je Ognjen mlad i nije 100% kompetentan da bi neko prevalio dalek put .

Ognjene nemoj da se ljutis ovo je za tvoje dobro .

U redu je, Dejan je moj drugar iako moze da mi bude tata, i on ima zadatak da dodje u nase naselje Klisa i pogleda auto da bi mogao da to potvrdi, ukoliko je jos neko zainteresovan.. :D

Link to post
Share on other sites

Iako Dejan izgleda ovako veoma mladoliko i veoma se dobro drzi! :D Dobro, mogao bih da prodjem kao neka tvoja greska iz rane mladosti! :D

Link to post
Share on other sites

E, a sad ozbiljno.. koga jos interesuje, neka slobodno posalje p.m. Dejanu, pa ako mu nije tesko da se provoza par km da baci oko i da svoj sud, toliko mozemo jedni za druge ! :e30:

Link to post
Share on other sites

Danas smo se zvanicno upoznali, znam coveka iz vidjenja. Pa trazi 5 soma,

ma kakvih 5k....ko hoce 2003g,e46,316 ti,crn,registrovan NS,neka petokraka 16,korektan auto za 4k neka mi posalje pm da ga spojim sa drugom...mozda moze i koja stotka dole,kes je kes..

Link to post
Share on other sites

ma kakvih 5k....ko hoce 2003g,e46,316 ti,crn,registrovan NS,neka petokraka 16,korektan auto za 4k neka mi posalje pm da ga spojim sa drugom...mozda moze i koja stotka dole,kes je kes..

moja greska,2001g,proverio sam...

http://www.polovniautomobili.com/oglas1900421/bmw_316_ti_compact/#10

o ovom autu je rec....

Link to post
Share on other sites

Ko sta voli nek izvoli, neko ce radije platiti 4,5k za extra e36, jer mu se svidja taj dizajn i jer voli zvuk sestaka, a nekom se opet svidja e46 kompakt sa 1.6 motorom, mada je kod njega malo problem sa delovima i po meni mnogo ruzan auto. Ali slazem se, moze se naci i e46 pravi kupe za 4k, licno sam se uverio! Pozz

Link to post
Share on other sites