Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po sedistima se vidi da je presao pola miliona, a po farbi da je sveza, znaci ipak farban(ne uklapa se sa sedistima tako spolja ocuvan-bez i jedne tackice kamencica).. uz sve to, visko mu je povezan direkt da konstantno radi, sto implicira da je ipak cackano ispod haube, pa makar i samo visko(ovo sam zakljucio samo na osnovu slike, jer ili se motor greje, znaci otisao hladnjak, trosi ulje, bla,bla.. moze biti svasta.. ili je ovo sto sam rekao.. ) Ali jako lepo izgleda spolja, zaista!

Link to post
Share on other sites

Po sedistima se vidi da je presao pola miliona, a po farbi da je sveza, znaci ipak farban(ne uklapa se sa sedistima tako spolja ocuvan-bez i jedne tackice kamencica).. uz sve to, visko mu je povezan direkt da konstantno radi, sto implicira da je ipak cackano ispod haube, pa makar i samo visko(ovo sam zakljucio samo na osnovu slike, jer ili se motor greje, znaci otisao hladnjak, trosi ulje, bla,bla.. moze biti svasta.. ili je ovo sto sam rekao.. ) Ali jako lepo izgleda spolja, zaista!

Lupetas .

Link to post
Share on other sites

Da. Bilo mi dosadno.. Sve je to zasnovano na pretpostavkama, a pretpostavka je najgori neprijatelj coveka, tako da ovo naravno niko nece uzeti u obzir, a i sumnjam da ce neko i kupiti ovaj auto kada cena benzina ide na 200 din. kada je plin za njega 800e, kada trosi 25 litara.. a treba ga i prevesti, registrovati, sto opet ne izlazi ispod 500e.. ako neces da se vozis ko cigan, potrebno je i presvuci sedista, makar sa stofom.. Sve u svemu, previse para na danasnju besparicu!

Link to post
Share on other sites

Pa za auto koji je star 20 godina ne izgleda lose(pa makar i da je farban)...cena mu je smesna kad pogledate koji je auto...pa za kocke traze te pare u oglasima <_<

Brate to stoji, ALI,... 3500ccm, samo registracija 64000din, po gradu sigurno troši oko 20L/100km benzina (3500ccm, automatik, 1800kg težine).

Reci iskreno, da li bi pre dao pare 2100e za njega, ili recimo neki E34 520i sličnog godišta i stanja, za koji je registracija 3x manja i troši upola manje? Npr, ovako nešto

http://www.polovniautomobili.com/oglas1718952/bmw_520_24v/

A kako vreme bude odmicalo, taj 735i će biti još teže prodati, za razliku od recimo ovog E34 koji će se sigurno mnogo lakše prodati i jeftinije novi i polovni delovi naći.

Link to post
Share on other sites

Upravu si ti 100%,zivimo u nekoj cudnoj zemlji....ja bi pre uzeo ovu sedmicu i ubacio jedan motor kao iz te petrade(video sam da su to neki radili i da su bas zadovoljni) i ne bih pogresio... :prankster2: :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Upravu si ti 100%,zivimo u nekoj cudnoj zemlji....ja bi pre uzeo ovu sedmicu i ubacio jedan motor kao iz te petrade(video sam da su to neki radili i da su bas zadovoljni) i ne bih pogresio... :prankster2: :prankster2:

+1 :)

Link to post
Share on other sites
Guest nerro7

Sedmica je zakon. Samo, ja bih uzeo e34. Prvo jer nisam toliko veliki da ne stanem u nju, za moje potrebe je to lađa. Sedmica znam kakva je, klasa za sebe, nema šta da se kaže negativno. Ipak, e34 je po meni sad, ovog momenta najbolji BMW za "male" pare koji može da se kupi. Jest da je e39 pa preskočio u svemu, ali kupiš 3 e34 dok jednog e39.

E34, sa 2.0-2.5 motorom i teraj, možda bolje 2.0 zbog derikoža. Ipak ja ne jurcam, treba mi auto da se "kotrlja" :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Sedmica je zakon. Samo, ja bih uzeo e34. Prvo jer nisam toliko veliki da ne stanem u nju, za moje potrebe je to lađa. Sedmica znam kakva je, klasa za sebe, nema šta da se kaže negativno. Ipak, e34 je po meni sad, ovog momenta najbolji BMW za "male" pare koji može da se kupi. Jest da je e39 pa preskočio u svemu, ali kupiš 3 e34 dok jednog e39.

E34, sa 2.0-2.5 motorom i teraj, možda bolje 2.0 zbog derikoža. Ipak ja ne jurcam, treba mi auto da se "kotrlja"

to kralju!e34!

Link to post
Share on other sites