Recommended Posts

Jel ovaj auto tolika lomina ? dugo se vrti po oglasima ? da li ga je neko gledao?

http://www.polovniautomobili.com/oglas3074737/bmw_325_i_e36/

ja sam ga gledao dok je bio 2500e :) i lik mi je trazio za moj e36 316i u zameni 500e

a dobijao je reg auto u full-u,samo sam otisao :) dok njegov nije bio bas divan

sedista kozna iscepana malo koliko se secam,armoti otisli jer je zakucan dole i tako :) na plin radi kao traktor sekvent i tako dalje

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

86.god a ima siroki stop

pa to i meni bilo malo cudno ali sta znam vidjo sam dosta njih da mu promene zadnji deo ,sad dal je samo zadnji deo ili je tu nesto muvano ;), a ovako ekstra izgleda , i sto li nije stavio cenu :lol:

Link to post
Share on other sites

pa bre neko rece da se nabudzi ovakva masina izadje oko soma evrica ,nek te kosta da ga ofarbas da bude perverzija 500 a mozda i manje i za 500 kupi neke brutalne felne sa sve gumama i ne znam na sta bi mogo da potrosis jos 1500 evra ,eventualno na neke amorte sa oprugama jos jedno 300 i neki sper i opet imas lufta 1000 :blink:

Link to post
Share on other sites

Pricate tu na pamet,za 500eu ima da napravite bre hartge od kocke 1.6i,to su gubre cene farbanje i ostalo a gde je jos 100 sitnica pored da to bude kako treba,to ne znaci da je ovaj auto u perfektnom stanju ali ne moze da se prica dok se ne pogleda,sigurno ako je kako treba i sve na svom mestu ni cifra nije jaka ko hoce takvu masinu.....:)

Link to post
Share on other sites